Kalendarium

Imprezy, festyny oraz atrakcje organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej jednarozowo oraz cyklicznie.

Dzień 4 - Rodzinne psoty
27/05/2020

Dzień 4 - Rodzinne psoty

Zaczynamy czwartek i 4 dzień Rodzinnych psot. Codziennie publikujemy po dwa zadania dla każdej z 4 kategorii wiekowych! Na odpowiedzi do zadań z dnia czwartego czekamy do 29.05.2020 do godziny 18:00. Zadania obowiązują tylko w dniu publikacji i znikają z sieci następnego dnia. Do dzieła!

Mini pizza
22/05/2020

Mini pizza

Dla młodych naukowców mała niespodzianka na weekend. Warsztaty kulinarne to nie tylko świetna forma na aktywne spędzenie wolnego czasu.
Makramowe sploty - drzewo
22/05/2020

Makramowe sploty - drzewo

Łapacz snów lub drzewo życia - dekoracja różnie nazywana ale z pewnością piękna, będzie niesamowitą ozdobą na ścianę. Dzięki właściwemu dobraniu koloru sznurka możemy nadać jej unikalny charakter. Ozdobę zrobiono na kole o średnicy 30 cm, a jej całkowita długość wynosi prawie metr.

18/05/2020

Rodzinne psoty

Zapraszamy na tydzień zabaw i konkursów – ONLINE.

„Rodzinne psoty” to konkursy dla dzieci w wieku 1-15 lat ich rodziców lub opiekunów, organizowane w ramach dnia mamy, dnia rodziny oraz dnia dziecka, skierowane do mieszkańców gminy Jerzmanowa.

Codziennie w dniach od 25 maja do 1 czerwca 2020r. na naszej stronie i Facebooku publikować będziemy po dwa konkursy dla każdej z czterech kategorii wiekowych.

Za udział w zabawach otrzymujecie punkty, które po podliczeniu wymienione zostaną na nagrody.

Im więcej punktów tym nagrody o wyższej wartości. Nawet do 800 zł.

Wasze odpowiedzi i rozwiązania konkursów prześlijcie na odpowiednie dla swojej kategorii wiekowej maile:

• Kategoria I (1 rok -4 lata): kategoria1@gckjerzmanowa.pl
  • Kategoria II (5-7lat): kategoria2@gckjerzmanowa.pl
  • Kategoria III (8-11lat): kategoria3@gckjerzmanowa.pl
  • Kategoria IV (12-15lat): kategoria4@gckjerzmanowa.pl

Szczegóły: Regulamin i Tabela zadań i punktów

Dołącz do nas w sieci! Każdego dnia zbieraj punkty i zgarnij nagrodę.

Czekamy na Wasze zgłoszenia. Powodzenia!

rodzinne_psoty_plakat_www.jpg