Kalendarium

Imprezy, festyny oraz atrakcje organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej jednarozowo oraz cyklicznie.

Pisanki woskowe
03/04/2020

Pisanki woskowe

Zdobienie pisanek to nie tylko tradycja. Zajmują one honorowe miejsce w wielkanocnym koszyczku, a ich malowanie przynosi wiele radości i satysfakcji. Zobaczcie jak powstają u nas pisanki zdobione woskiem. Ich wykonanie wymaga nabrania wprawy ale wierzymy, że wyjdą Wam pięknie.

Palma wielkanocna
03/04/2020

Palma wielkanocna

Specjalnie dla Was zajęcia Lubię tworzyć i Dekoratornia przenoszą się do sieci. Zobaczcie jaki tutorial z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych przygotowały instruktorki Renia i Ada

Baranek i kurczaczek z pomponów
02/04/2020

Baranek i kurczaczek z pomponów

Mała puszysta maskotka to propozycja wielkanocnego projektu dla najmłodszych domowników od pani Kasi i Iwony prowadzących na co dzień zajęcia plastyczne dla dzieci.

03/12/2019

Wieczerza Wigilijna

Gminne Centrum kultury w Jerzmanowej zaprasza Emerytów, Rencistów Osoby Starsze lub Samotne na Wieczerzę Wigilijną, która odbędzie się 15 grudnia o godz. 15:00 w świetlicy wiejskiej w Gaikach.

Organizatorzy zapewniają transport w obie strony oraz poczęstunek.

ZAPISY do 10.12.2019r. osobiście lub pod numerem tel. 76 838 43 24

wigilia_plakat2019.jpg