Kalendarium

Imprezy, festyny oraz atrakcje organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej jednarozowo oraz cyklicznie.

• Rodzinne psoty
    18/05/2020

Rodzinne psoty

Zapraszamy na tydzień zabaw i konkursów – ONLINE.

• GCK Online
    18/05/2020

GCK Online

Tygodniowy plan działań online. Od 18 do 22 maja 2020 r.

• Zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe
    06/04/2020

Zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe

Zapraszamy na zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe online

• Lubię tworzyć
    03/02/2020

Lubię tworzyć

Warsztaty rękodzieła dla dzieci i dorosłych.

• Zajęcia psychoruchowe
    02/02/2020

Zajęcia psychoruchowe

Zapraszamy rodziców wraz z dziecmi na zajecia psychoruchowe czyli terapię tańcem i ruchem. Wytańczyć siebie to warsztaty rozwoju osobistego oparte na pracy z ciałem.

• Robotyka i programowanie
    31/01/2020

Robotyka i programowanie

Zapraszamy dzieci i młodzież do nauki przez zabawę i wykorzystanie technologii by rozwijać kreatywność czyli warsztaty robotyki i programowania.

• Warsztaty plastyczne
    31/01/2020

Warsztaty plastyczne

Zajęcia dla dzieci

• Koło Teatralne
    12/09/2019

Koło Teatralne

Masz talent aktorski, duszę artysty, ciekawe pomysły? W każdy wtorek odbywają się spotkania Koła Teatralnego w godz. 16:00-17:00 w sali OSP w Jerzmanowej, a od godz. 17:15-18:15 "Zabawy w teatr" w Potoczku.

• KOŁO FILMOWE
    16/03/2018

KOŁO FILMOWE "JERZMANOWSKA FILMÓWKA"

Obrazek do ramki

Dziś dla młodych adeptów malarstwa przygotowaliśmy tutorial w którym pokażemy jak namalować obrazek, który z powodzeniem zawisnąć może na ścianie w miejscu naszej domowej galerii.

21/05/2020
„Ja Tobie, Ty mi”

„Ja Tobie, Ty mi” nabrało  szczególnej rangi w czasie zagrożenia i społecznej kwarantanny.  Pomoc w zakupach, wyjście z psem czy  dostarczanie żywności  za zwykłe „dziękuję” i uśmiech skrywany za maseczką stały się codziennością  i wyrazem  ludzkiej solidarności

EKSPERYMENTY Z JAJEM

Co dzieje się z jajkiem zanurzonym w occie? Czy można przecisnąć jajko przez wąski otwór butelki? Dowiecie się z naszego dzisiejszego odcinka pn. Mały naukowiec w domu. Eksperymenty są z jajem ale całkiem na poważnie.

Filcowa okładka na zeszyt

Jeśli przywiązujecie wagę do detali rzeczy jakimi się otaczacie. Mamy dziś wyjątkową propozycje zarówno dla dorosłych jak i młodszych odbiorców.

20/05/2020
Adaptacja pomieszczenia po byłej kawiarni w WDK w Kurowicach.

Jak pamiętacie w kawiarnianej przestrzeni  „Agawy” funkcjonował przestarzały bar , na ścianach dominował kolor, który wraz z niedoświetleniem sprzyjał barowej atmosferze. Pomieszczenie przeszło totalną metamorfozę, co stanowi konsekwencję przeorganizowania kawiarni na salę do zajęć dla dzieci i dorosłych.

19/05/2020