Kalendarz imprez

Imprezy, festyny oraz atrakcje organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej

• Kalejdoskop zajęć

Kalejdoskop zajęć

• Lubię tworzyć

Lubię tworzyć

• Warsztaty plastyczne

Warsztaty plastyczne

• Kurs szycia
    01/12/2018

Kurs szycia

• KOŁO TEATRALNE
    01/12/2018

KOŁO TEATRALNE

• KOŁO FILMOWE
    16/03/2018

KOŁO FILMOWE "JERZMANOWSKA FILMÓWKA"

Gminny Dzień Kobiet - KONCERT

Ogromną frekwencją cieszył się tegoroczny koncert zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej przy wsparciu sponsora - Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

11/03/2019
Spotkanie autorskie z Bożeną Pajdosz

Już po raz drugi Gminne Centrum Kultury miało przyjemność gościć panią Bożenę Pajdosz – lokalną pisarkę, która zadebiutowała książką pt. „Pisane nocą”. Spotkanie autorskie odbyło się 5 marca w świetlicy wiejskiej w Bądzowie i miało bardzo kobiecy charakter, a to za sprawą nowo wydanego dzieła jakim jest romans pt. „Puch niemarny”.

08/03/2019
Jerzmanowska Filmówka - nowa grupa

Zobaczcie spotkanie nowo powstałej grupy Jerzmanowskiej Filmówki - naszego koła filmowego. Pod czujnym okiem pana Zbigniewa Lipowskiego i pani Zofii Głowackiej, dziewczyny stawiały pierwsze kroki przed i za kamerą.

07/03/2019
Szkoła Muzyczna w Głogowie

Wspierając działalność instytucji kultury informujemy o zapisach do Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Franciszka Liszta w Głogowie.

05/03/2019
SPOTKANIE ORGANIZACYJNE - Robotyka i programowanie

Programowanie jest językiem przyszłości, obecnie ciągle niewielki procent populacji świata potrafi się nim posługiwać, mimo że większość otaczającej nas technologii jest wynikiem właśnie tego języka. Robotyka i programowanie to propozycja warsztatów technicznych rozwijających kreatywność, umiejętności logicznego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów.

04/03/2019