Kalendarium

Imprezy, festyny oraz atrakcje organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej jednarozowo oraz cyklicznie.

• Rodzinne psoty
    18/05/2020

Rodzinne psoty

Zapraszamy na tydzień zabaw i konkursów – ONLINE.

• GCK Online
    18/05/2020

GCK Online

Tygodniowy plan działań online. Od 18 do 22 maja 2020 r.

• Zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe
    06/04/2020

Zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe

Zapraszamy na zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe online

• Lubię tworzyć
    03/02/2020

Lubię tworzyć

Warsztaty rękodzieła dla dzieci i dorosłych.

• Zajęcia psychoruchowe
    02/02/2020

Zajęcia psychoruchowe

Zapraszamy rodziców wraz z dziecmi na zajecia psychoruchowe czyli terapię tańcem i ruchem. Wytańczyć siebie to warsztaty rozwoju osobistego oparte na pracy z ciałem.

• Robotyka i programowanie
    31/01/2020

Robotyka i programowanie

Zapraszamy dzieci i młodzież do nauki przez zabawę i wykorzystanie technologii by rozwijać kreatywność czyli warsztaty robotyki i programowania.

• Warsztaty plastyczne
    31/01/2020

Warsztaty plastyczne

Zajęcia dla dzieci

• Koło Teatralne
    12/09/2019

Koło Teatralne

Masz talent aktorski, duszę artysty, ciekawe pomysły? W każdy wtorek odbywają się spotkania Koła Teatralnego w godz. 16:00-17:00 w sali OSP w Jerzmanowej, a od godz. 17:15-18:15 "Zabawy w teatr" w Potoczku.

• KOŁO FILMOWE
    16/03/2018

KOŁO FILMOWE "JERZMANOWSKA FILMÓWKA"

Malowanie na mleku - eksperymant

Napięcie powierzchniowe cieczy to zjawisko fizyczne występujące na styku powierzchni cieczy (mleko) z ciałem stałym (barwniki lub pieprz) dzięki któremu powierzchnia ta zachowuje się jak sprężysta błona. Poniższe doświadczenie idealnie obrazuje to zjawisko. Zapraszamy!

22/04/2020
Upięcie do zasłony - metodą kanzashi

Zasłony same w sobie są ozdobą każdego okna, ale wystarczy odpowiednie ich upięcie, by przeprowadzić zauważalną metamorfozę wnętrza i to bez całkowitych zmian wystroju.

22/04/2020
Wyniki konkursu - Zając wielkanocny

Publikujemy listę laureatów, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym pn. "Zając Wielkanocny" ogłoszonym przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej pod koniec marca 2020 r.

21/04/2020
Kurczak w zalewie - sztuka kulinarna

Nietypowy i wyjątkowy przepis na filety kurczaka w octowo-pomidorowej marynacie. Świetnie sprawdzą się w roli pysznej przekąski lub przystawki, którą z pewnością nikt nie pogardzi.

Kultura działa w czasach pandemii - Ankieta

Szanowni Państwo.

Chcielibyśmy poznać Państwa opinię dotyczącą działalności Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej, szczególnie Naszej aktywności w sieci. Państwa wskazówki i pomysły związane z nowymi formami współpracy z mieszkańcami będą dla Nas bardzo ważne i pomogą nam zaplanować przyszłe działania. Ankieta.