Kalendarium

Imprezy, festyny oraz atrakcje organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej jednarozowo oraz cyklicznie.

• Popołudniówki z GCK
    28/02/2020

Popołudniówki z GCK

Oferta zajęć i warsztatów dla dzieci i dorosłych.

• Lubię tworzyć
    03/02/2020

Lubię tworzyć

Warsztaty rękodzieła dla dzieci i dorosłych.

• Zajęcia psychoruchowe
    02/02/2020

Zajęcia psychoruchowe

Zapraszamy rodziców wraz z dziecmi na zajecia psychoruchowe czyli terapię tańcem i ruchem. Wytańczyć siebie to warsztaty rozwoju osobistego oparte na pracy z ciałem.

• Zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe
    02/02/2020

Zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe

Zapraszamy na zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe prowadzone przez Edytę Grębską.

• Popołudniówki w WDK w Jaczowie

Popołudniówki w WDK w Jaczowie

Rozkład zajęć prowadzonych cyklicznie w Wiejskim Domu Kultury w Jaczowie.

• Robotyka i programowanie

Robotyka i programowanie

Zapraszamy dzieci i młodzież do nauki przez zabawę i wykorzystanie technologii by rozwijać kreatywność czyli warsztaty robotyki i programowania.

• Warsztaty plastyczne

Warsztaty plastyczne

Zajęcia dla dzieci

• Nauka gry na gitarze
    30/01/2020

Nauka gry na gitarze

Zapraszamy na indywidualne lekcje gry na gitarze.

• MOBILNA DEKORATORNIA
    04/11/2019

MOBILNA DEKORATORNIA

Dla wszystkich , którzy chcieliby poznać tajniki pracy ze szkłem. Zaprojektować lub udekorować własne otoczenie przepięknymi przedmiotami. Zapraszamy na zajęcia z witrażu w ramach działań pracowni pn. Dekoratornia.

• Koło Teatralne
    12/09/2019

Koło Teatralne

Masz talent aktorski, duszę artysty, ciekawe pomysły? W każdy wtorek odbywają się spotkania Koła Teatralnego w godz. 16:00-17:00 w sali OSP w Jerzmanowej, a od godz. 17:15-18:15 "Zabawy w teatr" w Potoczku.

• KOŁO FILMOWE
    16/03/2018

KOŁO FILMOWE "JERZMANOWSKA FILMÓWKA"

Wieczerza wigilijna - relacja

W atmosferze ciepła, wzruszenia, zadumy, i wdzięczności za to że jesteśmy i za to co nas otacza odbyła Wieczerza wigilijna dla seniorów w gminie Jerzmanowa. Tegoroczne spotkanie odbyło się 15 grudnia br. w świetlicy wiejskiej w Gaikach i wzięło w nim udział ponad 120 osób.

17/12/2019
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty dot. realizacji zadania pn."Dostawa i montaż systemu alarmowego w świetlicach wiejskich administrowanych przez Gminne centrum Kultury w jerzmanowej."

11/12/2019
Gwiazdozbiór św. Mikołaja - relacja

W tym roku Gmina Jerzmanowa stała się punktem na mapie podniebnej drogi pokonywanej w okresie świątecznym przez zaprzęg św. Mikołaja. Postanowił on zatrzymać się w naszej gminie, aż na dwa dni ...

10/12/2019
Jerzmanowska Filmówka na tropie św. Mikołaja

Tegoroczna wizyta św. Mikołaja w gminie Jerzmanowa rozpoczęła się od Bądzowa. Dziecięcej radości towarzyszyła Jerzmanowska Filmówka. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji

07/12/2019
Rozkład jazdy - Wieczerza Wigilijna

W ramach Wieczerzy wigilijnej dnia 15.12.2019r. w Gaikach o godz. 15:00 dla uczestników zorganizowany jest transport w obie strony.

06/12/2019