Wakacyjna praca z GCK 2020
26/06/2020

Wakacyjna praca z GCK 2020

Letnia praca dla młodzieży. Zgłoś się już dziś!

PRACA-menadżer zespołu Jaczowiacy
24/06/2020

PRACA-menadżer zespołu Jaczowiacy

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury ogłasza nabór na Menadżera zespołu ludowego JACZOWIACY.

Warsztatowe lato
22/06/2020

Warsztatowe lato

„Warsztatowe lato” z GCK w Jerzmanowej to nasza wakacyjna oferta dla dzieci i młodzieży. W okresie od 30 czerwca do 6 sierpnia 2020 r. kolejno na poszczególnych świetlicach wiejskich odbywać się będą wyjątkowe zabawy i ciekawe warsztaty przygotowane przez naszych instruktorów.

22/05/2020

Makramowe sploty - drzewo

Łapacz snów lub drzewo życia - dekoracja różnie nazywana ale z pewnością piękna, będzie niesamowitą ozdobą na ścianę. Dzięki właściwemu dobraniu koloru sznurka możemy nadać jej unikalny charakter. Ozdobę zrobiono na kole o średnicy 30 cm, a jej całkowita długość wynosi prawie metr.

„Makramowe sploty” to seria naszych warsztatów online dotyczących technik makramy. Zapraszamy na naszego Facebooka lub stronę internetową w każdy piątek o godzinie 10:00. Wszystkie filmy łatwo znaleźć także na naszym kanale YouTube