Wakacyjna praca z GCK 2020
26/06/2020

Wakacyjna praca z GCK 2020

Letnia praca dla młodzieży. Zgłoś się już dziś!

PRACA-menadżer zespołu Jaczowiacy
24/06/2020

PRACA-menadżer zespołu Jaczowiacy

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury ogłasza nabór na Menadżera zespołu ludowego JACZOWIACY.

Warsztatowe lato
22/06/2020

Warsztatowe lato

„Warsztatowe lato” z GCK w Jerzmanowej to nasza wakacyjna oferta dla dzieci i młodzieży. W okresie od 30 czerwca do 6 sierpnia 2020 r. kolejno na poszczególnych świetlicach wiejskich odbywać się będą wyjątkowe zabawy i ciekawe warsztaty przygotowane przez naszych instruktorów.

21/05/2020

Obrazek do ramki

Dziś dla młodych adeptów malarstwa przygotowaliśmy tutorial w którym pokażemy jak namalować obrazek, który z powodzeniem zawisnąć może na ścianie w miejscu naszej domowej galerii.

Może właśnie praktyka i wiedza na temat odpowiedniej kolejności nakładania farby i sprytnego zastosowania talerzyka sprawi, że zyskacie miano artysty. Zapraszamy na film. Dorośli też mogą podglądnąć.