Wakacyjna praca z GCK 2020
26/06/2020

Wakacyjna praca z GCK 2020

Letnia praca dla młodzieży. Zgłoś się już dziś!

PRACA-menadżer zespołu Jaczowiacy
24/06/2020

PRACA-menadżer zespołu Jaczowiacy

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury ogłasza nabór na Menadżera zespołu ludowego JACZOWIACY.

Warsztatowe lato
22/06/2020

Warsztatowe lato

„Warsztatowe lato” z GCK w Jerzmanowej to nasza wakacyjna oferta dla dzieci i młodzieży. W okresie od 30 czerwca do 6 sierpnia 2020 r. kolejno na poszczególnych świetlicach wiejskich odbywać się będą wyjątkowe zabawy i ciekawe warsztaty przygotowane przez naszych instruktorów.

21/05/2020

Same najpiękniejsze pieśni o Polsce w pierwszym koncercie online.

Uświetniając obchody Święta Konstytucji 3 Maja Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zorganizowało pierwsze w historii Gminy Jerzmanowa wydarzenie muzyczne  on – line pn. „Koncert 3 – majowy. Same najpiękniejsze pieśni o Polsce”  dedykowane mieszkańcom Gminy Jerzmanowa

Premiera koncertu nagranego wcześniej przez wykonawców odbyła się 3 maja o godzinie 19:00 na profilu Facebooka GCKJerzmanowa i łączna liczba widzów podczas premierowej emisji wyniosła 102 osoby, co jest naprawdę ogromnym sukcesem.

Na program koncertu składały się pieśni patriotyczne, polska muzyka ludowa, mazurki, marsze, poezja śpiewana oraz utwory z gatunku muzyki rozrywkowej. Koncert okazał się muzyczną ucztą dla Polaków oraz podróżą w czasie i historii po najpiękniejszych pieśniach o Polsce. W doniosły i refleksyjny nastrój, widzów koncertu swym przepięknym wokalem, wprowadziły wokalistki: Marzena Michalczyk i Anna Kukawska przy akompaniamencie klawiszowym Michała Tadeusza Noworyta.

Wzniosła atmosfera wydarzenia, które odbyło w otoczeniu kameralnej scenografii drzew i krzewów oraz wśród śpiewu ptaków, chwytała za serce. Obecnie koncert i jego fragmenty obejrzały już prawie 2 tysiące osób, a post z filmem w dalszym ciągu odnaleźć można na profilu Facebooka GCKJerzmanowa. Ogromnie polecamy.