Kalendarium

Imprezy, festyny oraz atrakcje organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej jednarozowo oraz cyklicznie.

• Popołudniówki z GCK
    28/02/2020

Popołudniówki z GCK

Oferta zajęć i warsztatów dla dzieci i dorosłych.

• Lubię tworzyć
    03/02/2020

Lubię tworzyć

Warsztaty rękodzieła dla dzieci i dorosłych.

• Zajęcia psychoruchowe
    02/02/2020

Zajęcia psychoruchowe

Zapraszamy rodziców wraz z dziecmi na zajecia psychoruchowe czyli terapię tańcem i ruchem. Wytańczyć siebie to warsztaty rozwoju osobistego oparte na pracy z ciałem.

• Zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe
    02/02/2020

Zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe

Zapraszamy na zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe prowadzone przez Edytę Grębską.

• Popołudniówki w WDK w Jaczowie

Popołudniówki w WDK w Jaczowie

Rozkład zajęć prowadzonych cyklicznie w Wiejskim Domu Kultury w Jaczowie.

• Robotyka i programowanie

Robotyka i programowanie

Zapraszamy dzieci i młodzież do nauki przez zabawę i wykorzystanie technologii by rozwijać kreatywność czyli warsztaty robotyki i programowania.

• Warsztaty plastyczne

Warsztaty plastyczne

Zajęcia dla dzieci

• Nauka gry na gitarze
    30/01/2020

Nauka gry na gitarze

Zapraszamy na indywidualne lekcje gry na gitarze.

• MOBILNA DEKORATORNIA
    04/11/2019

MOBILNA DEKORATORNIA

Dla wszystkich , którzy chcieliby poznać tajniki pracy ze szkłem. Zaprojektować lub udekorować własne otoczenie przepięknymi przedmiotami. Zapraszamy na zajęcia z witrażu w ramach działań pracowni pn. Dekoratornia.

• Koło Teatralne
    12/09/2019

Koło Teatralne

Masz talent aktorski, duszę artysty, ciekawe pomysły? W każdy wtorek odbywają się spotkania Koła Teatralnego w godz. 16:00-17:00 w sali OSP w Jerzmanowej, a od godz. 17:15-18:15 "Zabawy w teatr" w Potoczku.

• KOŁO FILMOWE
    16/03/2018

KOŁO FILMOWE "JERZMANOWSKA FILMÓWKA"

“GŁOGÓW I OKOLICE  BUDUJĄ STUDNIE W AFRYCE”

“GŁOGÓW I OKOLICE BUDUJĄ STUDNIE W AFRYCE”

Przypominamy, że podczas tegorocznego wydarzenia pn. "Gwiazdozbiór Świętego Mikołaja" będzie istniała możliwość zakupu kalendarza w kwocie 5 zł, którego zysk przeznaczony zostanie na akcję pn. “GŁOGÓW I OKOLICE BUDUJĄ STUDNIE W AFRYCE”

05/12/2019
ZAPYTANIE OFERTOWE

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. "Dostawa i montaż systemu alarmowego w świetlicach wiejskich administrowanych przez Gminne centrum Kultury w jerzmanowej."

03/12/2019
Wieczerza Wigilijna

Gminne Centrum kultury w Jerzmanowej zaprasza Emerytów, Rencistów Osoby Starsze lub Samotne na Wieczerzę Wigilijną, która odbędzie się 15 grudnia o godz. 15:00 w świetlicy wiejskiej w Gaikach.

03/12/2019
Gala Talentów

O tym, że warto się uczyć, rozwijać pasje, talenty, regularnie ćwiczyć i pracować nad sobą przekonali się najlepsi uczniowie i studenci Gminy Jerzmanowa. 28 listopada 2019r. dla wielu z nich będzie dniem wartym zapamiętania,...

02/12/2019
E-aktywni

Zapraszamy do udziału w warsztatach organizowanych przez Urząd Gminy Jerzmanowa w ramach projektu „E-aktywni mieszkańcy gminy Jerzmanowa”.

28/11/2019