Kalendarz imprez

Imprezy, festyny oraz atrakcje organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej

• VI Gala Talentów
    16/11/2018

VI Gala Talentów

• KOŁO FILMOWE
    16/03/2018

KOŁO FILMOWE "JERZMANOWSKA FILMÓWKA"

• KOŁO TEATRALNE
    16/03/2018

KOŁO TEATRALNE

• Konkurs fotograficzny
    13/02/2018

Konkurs fotograficzny

• Zajęcia dla dzieci
    18/10/2017

Zajęcia dla dzieci

Tydzień Bibliotek - 2018

Co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja, Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa. W tym roku hasło przewodnie Tygodnia Bibliotek "(DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA"

09/05/2018
Rodzinny rajd rowerowy

Gminne Centrum Kultury wraz z stowarzyszeniem Bike Team Jerzmanowa w ramach majowego aktywnego wypoczynku zorganizowało rajd rowerowy. Blisko 70 osób wyruszyło z Jerzmanowej aby pokonać 12 kilometrową trasę rajdu.

02/05/2018
Festiwal kwiatów i sztuki na Zamku Książ

Mieszkańcy gminy Jerzmanowa na majówkę wybrali się do Wałbrzycha aby uczestniczyć w corocznym „Festiwalu kwiatów i sztuki” odbywającym się na Zamku Książ. W tym roku majowy festiwal miał wyjątkową oprawę ze względu na jubileuszową, trzydziestą  edycję.

02/05/2018
DZIEŃ STRAŻAKA

Z okazji "Dnia Strażaka"

30/04/2018
Spotkanie autorskie - Anna Czerwińska- Rydel

Poprzedni tydzeń w bibliotekach minął pod znakiem obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Główną atrakcją było spotkanie autorskie z Panią Anną Czerwińską-Rydel autorką książek dla dzieci i młodzieży o tematyce muzycznej, historycznej, społecznej, biograficznej. Pani Anna jest zarówno pisarką, pedagogiem i muzykiem. Uczniowie klasy IV szkoły podstawowej mieli okazję porozmawiać z naszym gościem m.in. o tym jak powstaje książka, i jak wygląda przygotowanie autora do jej napisania.

26/04/2018