NAJPIĘKNIEJSZA DOŻYNKOWA DEKORACJA POSESJI
12/08/2020

NAJPIĘKNIEJSZA DOŻYNKOWA DEKORACJA POSESJI

Tradycyjnie już zapraszamy mieszkańców Gminy Jerzmanowa do udziału w konkursie na Najpiękniejszą dożynkową dekorację posesji.

Smok
11/08/2020

Smok

Smok to symbol siły, mądrości i bogactwa. Występują w licznych mitach i legendach, jako stworzenia obdarzone dużą inteligencją. Potrafiły posługiwać się magią, znały ludzką mowę, a także ziały ogniem.

MŁODZIEŻOWE POŻEGNANIE WAKACJI
31/07/2020

MŁODZIEŻOWE POŻEGNANIE WAKACJI

Oferta tylko dla młodzieży gminy Jerzmanowa! Totalnie za free!!! Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza młodzież w wieku 14 – 18 lat na MŁODZIEŻOWE POŻEGNANIE WAKACJI – cykl wieczornych i nocnych warsztatów, dzień po dniu. Wyjątkowe spotkania prowadzone przez specjalnie zaproszonych prowadzących.

22/06/2020

Warsztatowe lato

„Warsztatowe lato” z GCK w Jerzmanowej to nasza wakacyjna oferta dla dzieci i młodzieży. W okresie od 30 czerwca do 6 sierpnia 2020 r. kolejno na poszczególnych świetlicach wiejskich odbywać się będą wyjątkowe zabawy i ciekawe warsztaty przygotowane przez naszych instruktorów. Między innymi:

Makramowy łapacz snów.
Magnesy gipsowe.
Zabawy z wyobraźnią.
Plener malarski.
Plum i buzuje.
Świece żelowe.
Pizzowy teatr.
Eksperymenty plastyczne.
Sznurki i dziurki.
Drewniane cudeńka.
Piknikowo.
Decoupage.

Sprawdź terminy warsztatów na poszczególnych świetlicach GRAFIK „WARSZTATOWE LATO”

Zgoda na udział dziecka w warsztatach

Serdecznie zapraszamy na „Warsztatowe LATO” z Gminnym Centrum Kultury w Jerzmanowej.

warsztatowelato_plakat.jpg