NAJPIĘKNIEJSZA DOŻYNKOWA DEKORACJA POSESJI
12/08/2020

NAJPIĘKNIEJSZA DOŻYNKOWA DEKORACJA POSESJI

Tradycyjnie już zapraszamy mieszkańców Gminy Jerzmanowa do udziału w konkursie na Najpiękniejszą dożynkową dekorację posesji.

Smok
11/08/2020

Smok

Smok to symbol siły, mądrości i bogactwa. Występują w licznych mitach i legendach, jako stworzenia obdarzone dużą inteligencją. Potrafiły posługiwać się magią, znały ludzką mowę, a także ziały ogniem.

MŁODZIEŻOWE POŻEGNANIE WAKACJI
31/07/2020

MŁODZIEŻOWE POŻEGNANIE WAKACJI

Oferta tylko dla młodzieży gminy Jerzmanowa! Totalnie za free!!! Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza młodzież w wieku 14 – 18 lat na MŁODZIEŻOWE POŻEGNANIE WAKACJI – cykl wieczornych i nocnych warsztatów, dzień po dniu. Wyjątkowe spotkania prowadzone przez specjalnie zaproszonych prowadzących.

26/06/2020

Wakacyjna praca z GCK 2020

Wakacyjna praca dla młodzieży!

Szukasz pracy na wakacje? Zapraszamy do aplikacji.

Zapoznaj się z regulaminem, wypełnij kwestionariusz rekrutacyjny oraz poniższe oświadczenia i dołącz do naszego zespołu! Rekrutacja na III turnus do 27.07.2020r.

Załącznik nr 1
Załącznik nr 2