Głosuj razem z nami codziennie na pracownię w Łagoszowie Małym

Wielkie Dyktando Gminne 2017
20/10/2017

Wielkie Dyktando Gminne 2017

W zmaganiach  z interpunkcją i ortografią  podczas Wielkiego Dyktanda  Gminnego wzięło udział 54 uczestników. Konkurs odbył się  18 października w sali narad  Urzędu Gminy Jerzmanowa.

Kurs szycia
17/10/2017

Kurs szycia

Pierwsze spotkanie  ma za sobą 15  adeptek szycia, które uczestniczą w  90 – godzinnym  kursie szycia, zorganizowanym przez Gminne Centrum Kultury.

11/10/2017

Informujemy, iż siedziba biura PZDR Głogów została przeniesiona.

Aktualny adres: Głogów, ul. Orbitalna 25a, 67-200 Głogów, tel. 76/833 43 88.

23/01/2017

Kulig

Piątkowy  kulig (20.01) był świetną frajdą  dla dzieci i dorosłych, którzy skorzystali z zaproszenia GCK.  Niezapomniane wrażenia  dostarczył oczywiście przejazd  saniami  w końskim zaprzęgu. Towarzyszyły mu zimowa aura, malowniczy las, dzwoneczki sań,  radosne okrzyki  uczestników kuligu, a także pochodnie, które oświetlały  drogę podczas szarówki. Po zakończonej sannie  każdy  mógł ogrzać się  przy ognisku i  poczęstować  gorącą herbatą.  Zimową przygodę  dopełniły pieczone na ognisku  kiełbaski, które wyjątkowo  smakowały na mrozie.

Gminne Centrum Kultury serdecznie dziękuje:

• strażakom z OSP w Jerzmanowej za pomoc i wsparcie  techniczne podczas  organizacji kuligu,
  • chłopakom ze Stowarzyszenia Hodowców i Miłośników Koni "Koń i Człowiek" w Jakubowie, dzięki którym możliwy był  koński kulig.