KONCERT KOLĘD
16/01/2019

KONCERT KOLĘD

27 stycznia br. na godzine, 18:00 zapraszamy do Szkoły Podstawowej w Jaczowie (sala gimnastyczna) na Kolędy. Koncert zagra zespół w składzie:

ODBIERZ KALENDARZ 2019
14/01/2019

ODBIERZ KALENDARZ 2019

Rozdajemy kalendarze. Jeśli masz chęć, potrzebę i miejsce na ścianie przyjdź do GCK w Jerzmanowej odebrać kalendarz na 2019 rok. Kalendarz wydany został w ramach konkursu fotograficznego „Cztery pory roku w Gminie Jerzmanowa”.

ZAJĘCIA REHABILITACYJNE
14/01/2019

ZAJĘCIA REHABILITACYJNE

Od dziś ruszają w Maniowie zajęcia rehabilitacyjne prowadzone przez Panią Edytę Grębską - doświadczoną trenerkę personalną, z pasją do ćwiczeń, terapii ruchem, holistycznym podejściem do człowieka i jego zdrowia, zainteresowaniem anatomią człowieka, żywieniem i wpływem odpowiedniego treningu na ciało.

23/01/2017

Kulig

Piątkowy  kulig (20.01) był świetną frajdą  dla dzieci i dorosłych, którzy skorzystali z zaproszenia GCK.  Niezapomniane wrażenia  dostarczył oczywiście przejazd  saniami  w końskim zaprzęgu. Towarzyszyły mu zimowa aura, malowniczy las, dzwoneczki sań,  radosne okrzyki  uczestników kuligu, a także pochodnie, które oświetlały  drogę podczas szarówki. Po zakończonej sannie  każdy  mógł ogrzać się  przy ognisku i  poczęstować  gorącą herbatą.  Zimową przygodę  dopełniły pieczone na ognisku  kiełbaski, które wyjątkowo  smakowały na mrozie.

Gminne Centrum Kultury serdecznie dziękuje:

• strażakom z OSP w Jerzmanowej za pomoc i wsparcie  techniczne podczas  organizacji kuligu,
  • chłopakom ze Stowarzyszenia Hodowców i Miłośników Koni "Koń i Człowiek" w Jakubowie, dzięki którym możliwy był  koński kulig.