Wakacyjna praca z GCK 2020
26/06/2020

Wakacyjna praca z GCK 2020

Letnia praca dla młodzieży. Zgłoś się już dziś!

PRACA-menadżer zespołu Jaczowiacy
24/06/2020

PRACA-menadżer zespołu Jaczowiacy

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury ogłasza nabór na Menadżera zespołu ludowego JACZOWIACY.

Warsztatowe lato
22/06/2020

Warsztatowe lato

„Warsztatowe lato” z GCK w Jerzmanowej to nasza wakacyjna oferta dla dzieci i młodzieży. W okresie od 30 czerwca do 6 sierpnia 2020 r. kolejno na poszczególnych świetlicach wiejskich odbywać się będą wyjątkowe zabawy i ciekawe warsztaty przygotowane przez naszych instruktorów.

23/01/2017

Kulig

Piątkowy  kulig (20.01) był świetną frajdą  dla dzieci i dorosłych, którzy skorzystali z zaproszenia GCK.  Niezapomniane wrażenia  dostarczył oczywiście przejazd  saniami  w końskim zaprzęgu. Towarzyszyły mu zimowa aura, malowniczy las, dzwoneczki sań,  radosne okrzyki  uczestników kuligu, a także pochodnie, które oświetlały  drogę podczas szarówki. Po zakończonej sannie  każdy  mógł ogrzać się  przy ognisku i  poczęstować  gorącą herbatą.  Zimową przygodę  dopełniły pieczone na ognisku  kiełbaski, które wyjątkowo  smakowały na mrozie.

Gminne Centrum Kultury serdecznie dziękuje:

• strażakom z OSP w Jerzmanowej za pomoc i wsparcie  techniczne podczas  organizacji kuligu,
  • chłopakom ze Stowarzyszenia Hodowców i Miłośników Koni "Koń i Człowiek" w Jakubowie, dzięki którym możliwy był  koński kulig.