Kalendarium

Imprezy, festyny oraz atrakcje organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej jednarozowo oraz cyklicznie.

• Popołudniówki z GCK
    28/02/2020

Popołudniówki z GCK

Oferta zajęć i warsztatów dla dzieci i dorosłych.

• Lubię tworzyć
    03/02/2020

Lubię tworzyć

Warsztaty rękodzieła dla dzieci i dorosłych.

• Zajęcia psychoruchowe
    02/02/2020

Zajęcia psychoruchowe

Zapraszamy rodziców wraz z dziecmi na zajecia psychoruchowe czyli terapię tańcem i ruchem. Wytańczyć siebie to warsztaty rozwoju osobistego oparte na pracy z ciałem.

• Zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe
    02/02/2020

Zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe

Zapraszamy na zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe prowadzone przez Edytę Grębską.

• Popołudniówki w WDK w Jaczowie

Popołudniówki w WDK w Jaczowie

Rozkład zajęć prowadzonych cyklicznie w Wiejskim Domu Kultury w Jaczowie.

• Robotyka i programowanie

Robotyka i programowanie

Zapraszamy dzieci i młodzież do nauki przez zabawę i wykorzystanie technologii by rozwijać kreatywność czyli warsztaty robotyki i programowania.

• Warsztaty plastyczne

Warsztaty plastyczne

Zajęcia dla dzieci

• Nauka gry na gitarze
    30/01/2020

Nauka gry na gitarze

Zapraszamy na indywidualne lekcje gry na gitarze.

• MOBILNA DEKORATORNIA
    04/11/2019

MOBILNA DEKORATORNIA

Dla wszystkich , którzy chcieliby poznać tajniki pracy ze szkłem. Zaprojektować lub udekorować własne otoczenie przepięknymi przedmiotami. Zapraszamy na zajęcia z witrażu w ramach działań pracowni pn. Dekoratornia.

• Koło Teatralne
    12/09/2019

Koło Teatralne

Masz talent aktorski, duszę artysty, ciekawe pomysły? W każdy wtorek odbywają się spotkania Koła Teatralnego w godz. 16:00-17:00 w sali OSP w Jerzmanowej, a od godz. 17:15-18:15 "Zabawy w teatr" w Potoczku.

• KOŁO FILMOWE
    16/03/2018

KOŁO FILMOWE "JERZMANOWSKA FILMÓWKA"

Popołudniówki z GCK - aktualizacja

Od 24 lutego br. nastąpiły zmiany w harmonogramie zajęć dla dzieci i dorosłych organizowanych przez GCK w świetlicach wiejskich gminy Jerzmanowa. Koniecznie sprawdźcie swoje miejscowości.

28/02/2020
Feryjna zawierucha – podsumowanie

Ferie zimowe 2020 już za nami, a tym samym dla uczniów koniec odpoczynku od szkolnych obowiązków. Jednak wszystkie dzieci, które spędziły ten wyjątkowy czas z Gminnym Centrum Kultury w Jerzmanowej z pewnością nie mogły narzekać na nudę

24/02/2020
Informacja o wyborze oferty

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty dot. realizacji zadania pn. "Zakup i dostawa środków czystości do obiektów/świetlic wiejskich administrowanych przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej."

24/02/2020
Gminny Dzień Kobiet 2020

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza na Gminny Dzień Kobiet. Na tegorocznym koncercie dla Pań wystąpią: Grzegorz Wilk - autor muzyki, tekstów, wykonawca, artysta niezależny oraz Paweł Stasiak z zespołem Papa D - jednym z najważniejszych i kultowych zespołów w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

20/02/2020
DAR SERCA DZIECIOM Z POWIATU

W ogromną salę zabaw zamieniła się  na kilka godzin sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Jerzmanowej w drugim tygodniu trwających ferii (18.02.2020). Wszystko za sprawą imprezy pn. „Dar serca dzieciom z powiatu”

19/02/2020