Mikołajki 2017
11/12/2017

Mikołajki 2017

Jerzmanowa znalazła się  na trasie mikołajkowego  orszaku więc grzeczne dzieci  ugościły świętego w sobotnie popołudnie (09.12) podczas Rodzinnego Festynu Mikołajkowego. Wraz z  artystami  krakowskich scen teatralnych Gminne  Centrum Kultury w Jerzmanowej, organizator imprezy,  przygotowało moc atrakcji.

Zajęcia artystyczne dla przedszkolaków
08/12/2017

Zajęcia artystyczne dla przedszkolaków

W Mikołajki instruktorki Gminnego Centrum Kultury przeprowadziły zajęcia dla dzieci z grupy "Misie Lubisie". Warsztaty tworzenia ozdób choinkowych z masy porcelanowej odbyły się w Gminnym Przedszkolu w Jerzmanowej "Kraina Marzeń".

Wieczór wspomnień
07/12/2017

Wieczór wspomnień

W minioną sobotę (02.12.) w świetlicy wiejskiej w Smardzowie odbyło się spotkanie pod hasłem „Wieczór wspomnień”. Ponad 100 osób przybyło na zaproszenie Gminnego Centrum Kultury, by wspólnie świętować sukces wydania książki „Pamiętniki, relacje i wspomnienia osadników rejonu obecnej gminy Jerzmanowa ( część 3)”.

05/10/2017

Głosujmy na pracownie komputerową!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt Gminnego Centrum Kultury  dotyczący utworzenia pracowni komputerowej w Łagoszowie Małym został pozytywnie oceniony przez Fundację Orange i zakwalifikowaliśmy się do drugiego etapu naboru. Jest do głosowanie internautów a wygrywa ten projekt, który zdobędzie najwięcej głosów. Głosowanie odbywa się na stronie https://pracownieorange.wp.pl/glosowanie/?r=dolnoslaskie. Zkażdego konta mailowego, facebookowego można oddać jeden głos w ciągu doby a głosowanie trwa do 20 października. Głosować mogą również osoby niepełnoletnie.

Każdy głos się liczy i to od Państwa zależy czy mieszkańcy Łagoszowa Małego będą cieszyć się nową pracownią.