Bal Emeryta i Rencisty 2018
13/02/2018

Bal Emeryta i Rencisty 2018

W karnawałową podróż  kontynentalną podczas  tegorocznego Balu Emeryta i Rencisty (10.02) Gminne Centrum Kultury zabrało seniorów do  Europy.  Po ubiegłorocznych  rytmach  Rio de Janeiro przyszedł czas na  wirowanie  w rytmie walca.

Legimi - już w gminnych bibliotekach
08/02/2018

Legimi - już w gminnych bibliotekach

Czytelnicy z gminy Jerzmanowa mogą mieć dostęp do ponad 2000 e-booków oferowanych przez wypożyczalnie internetową Legimi. Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowej przystąpiła do projektu "Legimi na Dolnym Śląsku" 2018. Każda osoba, która zapisze się do biblioteki otrzyma indywidualny kod uprawniający do darmowego pobierania i czytania e-booków do końca roku 2018!

Warsztaty utwardzania tekstylnego - Maniów
08/02/2018

Warsztaty utwardzania tekstylnego - Maniów

W ostatnim czasie w świetlicy wiejskiej w Maniowie odbyły się warsztaty utwardzania tekstylnego. Prace uczestniczek powstawały pod okiem Pani Katarzyny Jędrzejczak. Podczas zajęć kursantki wykonywały: wianki na drzwi i świecznik.

05/10/2017

Głosujmy na pracownie komputerową!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt Gminnego Centrum Kultury  dotyczący utworzenia pracowni komputerowej w Łagoszowie Małym został pozytywnie oceniony przez Fundację Orange i zakwalifikowaliśmy się do drugiego etapu naboru. Jest do głosowanie internautów a wygrywa ten projekt, który zdobędzie najwięcej głosów. Głosowanie odbywa się na stronie https://pracownieorange.wp.pl/glosowanie/?r=dolnoslaskie. Zkażdego konta mailowego, facebookowego można oddać jeden głos w ciągu doby a głosowanie trwa do 20 października. Głosować mogą również osoby niepełnoletnie.

Każdy głos się liczy i to od Państwa zależy czy mieszkańcy Łagoszowa Małego będą cieszyć się nową pracownią.