Koło Teatralne
21/09/2018

Koło Teatralne

Pociąga Cię scena i teatr? W każdy Wtorek w godz. 16:00-17:30 w sali OSP w Jerzmanowej, a od godz. 17:30-19:00 w Potoczku odbywają się spotkania Koła Teatralnego.

Warsztaty Plastyczne dla dzieci
14/09/2018

Warsztaty Plastyczne dla dzieci

Już od września ruszyły Warsztaty plastyczne, na które zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

Rajd rowerowy - fotorelacja
11/09/2018

Rajd rowerowy - fotorelacja

Sprzymierzeńcem Sołeckiego Rajdu Rowerowego, który odbył się  w minioną sobotę (08.09) była słoneczna pogoda, stąd  też na starcie  pod wiatą  w Jerzmanowej  spotkała się  liczna grupa  cyklistów.

05/10/2017

Głosujmy na pracownie komputerową!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt Gminnego Centrum Kultury  dotyczący utworzenia pracowni komputerowej w Łagoszowie Małym został pozytywnie oceniony przez Fundację Orange i zakwalifikowaliśmy się do drugiego etapu naboru. Jest do głosowanie internautów a wygrywa ten projekt, który zdobędzie najwięcej głosów. Głosowanie odbywa się na stronie https://pracownieorange.wp.pl/glosowanie/?r=dolnoslaskie. Zkażdego konta mailowego, facebookowego można oddać jeden głos w ciągu doby a głosowanie trwa do 20 października. Głosować mogą również osoby niepełnoletnie.

Każdy głos się liczy i to od Państwa zależy czy mieszkańcy Łagoszowa Małego będą cieszyć się nową pracownią.