V Festyn  Integracyjny  z Osobami Niepełnosprawnymi w Smardzowie
15/06/2018

V Festyn Integracyjny z Osobami Niepełnosprawnymi w Smardzowie

W najbliższa niedzielę, 17 czerwca  zapraszamy  mieszkańców na V Festyn  Integracyjny z Osobami Niepełnosprawnymi w Smardzowie.  Organizatorami  imprezy są:  Sołectwo Smardzów, Stowarzyszenie „Razem dla Smardzowa” oraz Parafia  pw. Św. Apostołów Szymona i  Judy Tadeusza w Jaczowie.  Organizacyjnie  i   technicznie  imprezę wspiera GCK.

Przegląd Zespołów Ludowych
11/06/2018

Przegląd Zespołów Ludowych

Przez 25 lat Przegląd Zespołów Ludowych  był  kulturalną  wizytówką  Jaczowa. Tegoroczny  jubileuszowy przegląd (09.0.6) miał  szczególne znaczenie ze względu na uroczyste otwarcie nowo wybudowanej sceny.

Konkurs na
07/06/2018

Konkurs na "Najpiękniejszy wianek nocy świętojańskiej"

Zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszy wianek. Konkurs zotanie rostrzygnięty podczas imprezy plenerowej pn. "Noc Świętojańska" 23 czerwca 2018 r. Dla zainteresownych pdf Regulamin konkursu

05/10/2017

Głosujmy na pracownie komputerową!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt Gminnego Centrum Kultury  dotyczący utworzenia pracowni komputerowej w Łagoszowie Małym został pozytywnie oceniony przez Fundację Orange i zakwalifikowaliśmy się do drugiego etapu naboru. Jest do głosowanie internautów a wygrywa ten projekt, który zdobędzie najwięcej głosów. Głosowanie odbywa się na stronie https://pracownieorange.wp.pl/glosowanie/?r=dolnoslaskie. Zkażdego konta mailowego, facebookowego można oddać jeden głos w ciągu doby a głosowanie trwa do 20 października. Głosować mogą również osoby niepełnoletnie.

Każdy głos się liczy i to od Państwa zależy czy mieszkańcy Łagoszowa Małego będą cieszyć się nową pracownią.