facebook
Aktualności

Aktualności

Aktualności

archiwum >

Wydarzenia z ostatniego okresu

V Festyn  Integracyjny  z Osobami Niepełnosprawnymi w Smardzowie
15/06/2018

V Festyn Integracyjny z Osobami Niepełnosprawnymi w Smardzowie

W najbliższa niedzielę, 17 czerwca  zapraszamy  mieszkańców na V Festyn  Integracyjny z Osobami Niepełnosprawnymi w Smardzowie.  Organizatorami  imprezy są:  Sołectwo Smardzów, Stowarzyszenie „Razem dla Smardzowa” oraz Parafia  pw. Św. Apostołów Szymona i  Judy Tadeusza w Jaczowie.  Organizacyjnie  i   technicznie  imprezę wspiera GCK.

 

[więcej...]
Przegląd Zespołów Ludowych
11/06/2018

Przegląd Zespołów Ludowych

Przez 25 lat Przegląd Zespołów Ludowych  był  kulturalną  wizytówką  Jaczowa. Tegoroczny  jubileuszowy przegląd (09.0.6) miał  szczególne znaczenie ze względu na uroczyste otwarcie nowo wybudowanej sceny.

[więcej...]
Konkurs na
07/06/2018

Konkurs na "Najpiękniejszy wianek nocy świętojańskiej"

Zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszy wianek. Konkurs zotanie rostrzygnięty podczas imprezy plenerowej pn. "Noc Świętojańska" 23 czerwca 2018 r. Dla zainteresownych pdf Regulamin konkursu 

[więcej...]
05/10/2017

Głosujmy na pracownie komputerową!

wstecz >

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt Gminnego Centrum Kultury  dotyczący utworzenia pracowni komputerowej w Łagoszowie Małym został pozytywnie oceniony przez Fundację Orange i zakwalifikowaliśmy się do drugiego etapu naboru. Jest do głosowanie internautów a wygrywa ten projekt, który zdobędzie najwięcej głosów. Głosowanie odbywa się na stronie https://pracownieorange.wp.pl/glosowanie/?r=dolnoslaskie. Zkażdego konta mailowego, facebookowego można oddać jeden głos w ciągu doby a głosowanie trwa do 20 października. Głosować mogą również osoby niepełnoletnie.

Każdy głos się liczy i to od Państwa zależy czy mieszkańcy Łagoszowa Małego będą cieszyć się nową pracownią.