Kalendarium

Imprezy, festyny oraz atrakcje organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej jednarozowo oraz cyklicznie.

• Rodzinne psoty
    18/05/2020

Rodzinne psoty

Zapraszamy na tydzień zabaw i konkursów – ONLINE.

• GCK Online
    18/05/2020

GCK Online

Tygodniowy plan działań online. Od 18 do 22 maja 2020 r.

• Zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe
    06/04/2020

Zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe

Zapraszamy na zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe online

• Lubię tworzyć
    03/02/2020

Lubię tworzyć

Warsztaty rękodzieła dla dzieci i dorosłych.

• Zajęcia psychoruchowe
    02/02/2020

Zajęcia psychoruchowe

Zapraszamy rodziców wraz z dziecmi na zajecia psychoruchowe czyli terapię tańcem i ruchem. Wytańczyć siebie to warsztaty rozwoju osobistego oparte na pracy z ciałem.

• Robotyka i programowanie
    31/01/2020

Robotyka i programowanie

Zapraszamy dzieci i młodzież do nauki przez zabawę i wykorzystanie technologii by rozwijać kreatywność czyli warsztaty robotyki i programowania.

• Warsztaty plastyczne
    31/01/2020

Warsztaty plastyczne

Zajęcia dla dzieci

• Koło Teatralne
    12/09/2019

Koło Teatralne

Masz talent aktorski, duszę artysty, ciekawe pomysły? W każdy wtorek odbywają się spotkania Koła Teatralnego w godz. 16:00-17:00 w sali OSP w Jerzmanowej, a od godz. 17:15-18:15 "Zabawy w teatr" w Potoczku.

• KOŁO FILMOWE
    16/03/2018

KOŁO FILMOWE "JERZMANOWSKA FILMÓWKA"

Lampion - domek dla wróżek

Tworzenie i lepienie w zimnej porcelanie, to niezła zabawa sama w sobie. Może nam ona posłużyć jednak do stworzenia bardzo ciekawych i użytkowych rzeczy.

07/05/2020
Informacja o wyborze oferty

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty dot. realizacji zadania pn. "ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU FOTOGRAFICZNEGO I AKCESORIÓW DLA GMINNEGO CENTRUM KULTURY W JERZMANOWEJ"

Lampa LAVA

Przedstawiamy Wam niezwykły eksperyment, który obrazuje działanie słynnej "Lampy lawy". Dzisiaj będziecie musieli zastanowić się nad tym co ma większą gęstość olej czy woda? Dzięki temu doświadczeniu będziecie mogli wykonać swoje własne domowe Lampy! Zobaczycie piękny efekt unoszących się i opadających kolorowych bąbli w płynie.

Sweterek w nowej odsłonie

W tym filmiku pokażemy Wam jak ozdobić swój zwykły sweter kwiatami z arkusza filcu. Motyw filcowego kwiatka to prosta i efektowna ozdoba, która jest fantastycznym dopełnieniem ciepłych sweterków, szalików, opasek i czapek.

NADZIEWANE PAŁKI Z KURCZAKA

Oto propozycja, która z powodzeniem królować może wśród potraw na stole podczas przyjęcia. Danie to zaskoczy nawet najbardziej wykwintne podniebienia - faszerowane pałki kurczaka.

05/05/2020