Kalendarz imprez

Imprezy, festyny oraz atrakcje organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej

• VI Gala Talentów
    16/11/2018

VI Gala Talentów

• KOŁO FILMOWE
    16/03/2018

KOŁO FILMOWE "JERZMANOWSKA FILMÓWKA"

• KOŁO TEATRALNE
    16/03/2018

KOŁO TEATRALNE

• Konkurs fotograficzny
    13/02/2018

Konkurs fotograficzny

• Zajęcia dla dzieci
    18/10/2017

Zajęcia dla dzieci

Podziękowania dla strażaków

W imieniu organizatora jak i mieszkańców chcielibyśmy serdecznie podziękować strażakom, którzy bardzo pomogli przy organizacji Dożynek w Łagoszowie Małym. Praca strażaków podczas imprezy była szczególnie trudna ze względu na panujące warunki pogodowe.

04/09/2018
Wycieczka-Jura Park

Stowarzyszenie OSP „Modła Nasz Dom” zaprasza dzieci wraz z opiekunami na całodniową wycieczkę do Jura Parku w Krasiejowie. Mnóstwo atrakcji, m.in. tunel czasu, prehistoryczne oceanarium, park rozrywki, warsztaty paleontologiczne zakończone uzyskaniem Certyfikatu Młodego Paleontologa. Koszt 20 zł/os. W cenę wliczony jest obiad na miejscu. Zostało 8 wolnych miejsc. Zapraszamy

04/09/2018
Dożynki gminy Jerzmanowa 2018

Rolnicy zgodnie uznali, że  w dniu ich święta zdarzył się cud. Spadł deszcz, którego  oczekiwali od wielu miesięcy. Atmosfera dożynek była  więc radosna i spontaniczna. Dożynki gminy Jerzmanowa  odbyły się  w minioną sobotę (01.09.) w Łagoszowie Małym.

03/09/2018
Obudźmy Artura

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Naszej gminy do wsparcia akcji głogowskiego stowarzyszenia Otwarte Drzwi. Okażmy serce i zaoferujmy pomoc młodemu mieszkańcowi Jerzmanowej - Arturowi Młodawskiemu.

30/08/2018
Wakacje dla poszukiwaczy przygód

Sto dwadzieścioro  głodnych  przygód dzieci z terenu gminy Jerzmanowa  wzięło udział w zajęciach wakacyjnych zorganizowanych przez  Gminne Centrum Kultury. Wyspami poszukiwań stały się świetlice w: Bądzowie, Kurowicach 42A, Jaczowie i Jerzmanowej.

21/08/2018