Biblioteka w Jerzmanowej - przerwa wakacyjna
10/08/2018

Biblioteka w Jerzmanowej - przerwa wakacyjna

Biblioteka w Jerzmanowej będzie nieczynna w dniach od 13-17 sierpnia. Po krótkiej przerwie wakacyjnej zapraszamy czytelników do wypożyczania nowości książkowych. Filia biblioteki w Jaczowie pracuje bez zmian. Zapraszamy.

Konkurs na dożynkową dekorację posesji
09/08/2018

Konkurs na dożynkową dekorację posesji

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Gminne Centrum Kultury jak co roku ogłasza konkurs na najładniejsze dekoracje dożynkowe. Zapraszamy do zapoznania się z pdf Regulamin konkursu

Ogłoszenie o naborze
09/08/2018

Ogłoszenie o naborze

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: specjalista ds. obsługi technicznej i najmu świetlic wiejskich. Wymiar czasu pracy 1 etat, forma zatrudnienia umowa o pracę. Zapraszamy do aplikowania.

07/03/2018

Powalczmy wspólnie o sukces Zespołu JACZOWIACY!

Powalczmy wspólnie o sukces Zespołu JACZOWIACY! Wygrana równa się  nagraniu płyty!

Jak już wcześniej informowaliśmy,  Zespół JACZOWIACY bierze udział w plebiscycie  pn. Lista Przebojów  Ludowych Radia Wrocław.

Przypomnijmy:  JACZOWIACY to jeden ze najstarszych  zespołów ludowych na Dolnym Śląsku.  W tym roku  obchodzić będzie  73 rocznicę  działalności.   Jest ponadczasowy, czego potwierdzeniem jest  jego wielopokoleniowość i nieustająca chęć  powiększania  dorobku artystycznego.  Zespół liczy 35 osób.    Najmłodsza grupa to dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, zazwyczaj tańcząca  na scenie. Dorośli to grupa śpiewacza, której akompaniuje kapela w składzie:  2 akordeony, kontrabas i bęben. Zespół występuje  na lokalnych scenach uświetniając  imprezy gminne i powiatowe oraz  promuje gminę Jerzmanowa  podczas   wydarzeń regionalnych.

Głosowanie odbywa się  na dwa sposoby:

1)      SMS – em:  wymierz numer  72280 i w treści wpisz RW KAPELA Jaczowiacy (koszt SMS 2,46 zł z VAT)

2)      telefonicznie:  w trakcie trwania  programu pt. Lista Przebojów  Ludowych Radia Wrocław  (każda niedziela  w godz. 7.00 – 10.00)  zadzwoń pod nr  71 339 90 60 i oddaj swój głos

Głosowanie odbywa się do 24 marca 2018r.