Akademia Zdrowia
19/04/2019

Akademia Zdrowia

Tuż po świętach zapraszamy Państwa na bezpłatny wykład Akademii Zdrowia na temat oczyszczania organizmu z metali ciężkich. Jak radzić sobie ze skutkami szkodliwego wpływu arsenu i smogu?

Wesołych Świąt
17/04/2019

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Wielkanocnych
najserdeczniejsze życzenia zdrowia,
spokoju oraz radosnych spotkań
w gronie rodziny i przyjaciół.

Informacja
17/04/2019

Informacja

Informujemy, że w okresie przedświątecznym w Wielki Piatek i Wielka Sobotę 19-20.04.2019r. Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej będzie zamkniete.

07/03/2018

Powalczmy wspólnie o sukces Zespołu JACZOWIACY!

Powalczmy wspólnie o sukces Zespołu JACZOWIACY! Wygrana równa się  nagraniu płyty!

Jak już wcześniej informowaliśmy,  Zespół JACZOWIACY bierze udział w plebiscycie  pn. Lista Przebojów  Ludowych Radia Wrocław.

Przypomnijmy:  JACZOWIACY to jeden ze najstarszych  zespołów ludowych na Dolnym Śląsku.  W tym roku  obchodzić będzie  73 rocznicę  działalności.   Jest ponadczasowy, czego potwierdzeniem jest  jego wielopokoleniowość i nieustająca chęć  powiększania  dorobku artystycznego.  Zespół liczy 35 osób.    Najmłodsza grupa to dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, zazwyczaj tańcząca  na scenie. Dorośli to grupa śpiewacza, której akompaniuje kapela w składzie:  2 akordeony, kontrabas i bęben. Zespół występuje  na lokalnych scenach uświetniając  imprezy gminne i powiatowe oraz  promuje gminę Jerzmanowa  podczas   wydarzeń regionalnych.

Głosowanie odbywa się  na dwa sposoby:

1)      SMS – em:  wymierz numer  72280 i w treści wpisz RW KAPELA Jaczowiacy (koszt SMS 2,46 zł z VAT)

2)      telefonicznie:  w trakcie trwania  programu pt. Lista Przebojów  Ludowych Radia Wrocław  (każda niedziela  w godz. 7.00 – 10.00)  zadzwoń pod nr  71 339 90 60 i oddaj swój głos

Głosowanie odbywa się do 24 marca 2018r.