Biblioteka w Jerzmanowej - przerwa wakacyjna
10/08/2018

Biblioteka w Jerzmanowej - przerwa wakacyjna

Biblioteka w Jerzmanowej będzie nieczynna w dniach od 13-17 sierpnia. Po krótkiej przerwie wakacyjnej zapraszamy czytelników do wypożyczania nowości książkowych. Filia biblioteki w Jaczowie pracuje bez zmian. Zapraszamy.

Konkurs na dożynkową dekorację posesji
09/08/2018

Konkurs na dożynkową dekorację posesji

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Gminne Centrum Kultury jak co roku ogłasza konkurs na najładniejsze dekoracje dożynkowe. Zapraszamy do zapoznania się z pdf Regulamin konkursu

Ogłoszenie o naborze
09/08/2018

Ogłoszenie o naborze

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: specjalista ds. obsługi technicznej i najmu świetlic wiejskich. Wymiar czasu pracy 1 etat, forma zatrudnienia umowa o pracę. Zapraszamy do aplikowania.

07/03/2018

Wiejski Dom Kultury w Jaczowie z przykrością zawiadamia, że w czwartek 8 marca, piątek 9 marca oraz poniedziałek 12 marca zajęcia artystyczne dla dzieci są odwołane.