Gminny Dzień Kobiet
15/02/2019

Gminny Dzień Kobiet

8-go marca 2019r. na godz. 18:00 zapraszamy do Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Jaczowie na Gminny Dzień Kobiet. Podczas tegorocznej imprezy dla Pań zagrają:

Podsumowanie Feryjnych Igraszek
13/02/2019

Podsumowanie Feryjnych Igraszek

Zakończył się czas ferii zimowych i odpoczynku od szkolnych obowiązków. Najważniejsze są jednak miłe wspomnienia, a tych z pewnością nie zabraknie uczestnikom Feryjnych Igraszek organizowanych przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej.

BEZPŁATNE KURSY
13/02/2019

BEZPŁATNE KURSY

Gminne Centrum Kultury zaprasza na spotkanie organizacyjne dotyczące bezpłatnych kursów językowych i kursu komputerowego organizowanych przez firmę Severn Sp. z o. o. w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pn. „Znajomość języków i obsługi komputera furtką do większych szans na rynku pracy”.

14/05/2018

WYJAZD DO KRZESZOWA

ZAPRASZAMY na wyjazd do Krzeszowa w dniu 09.06.2018.
W programie zwiedzanie Opactwa z przewodnikiem oraz koncert zespołu Śląsk.
Koszt: 50 zł/os – bilet na koncert.
Zapisy i informacje osobiście w Gminnym Centrum Kultury w Jerzmanowej lub pod numerem telefonu 76 838 43 24
GCK finansuje koszt transportu oraz przewodnika.