Posumowanie Tygodnia Bibliotek
17/05/2018

Posumowanie Tygodnia Bibliotek

Tydzień Bibliotek 2018 już za nami. W tym roku wspólnie z biblioteką świętowali głównie najmłodsi czytelnicy. Przedszkolaki z Jerzmanowej i Jaczowa uczestniczyły w bardzo interesującym spotkaniu z Panem Emiliem Świebodą. Nasz gość zaprezentował stroje, broń i narzędzia, których niegdyś używali Słowianie. Opowiedział dzieciom o pracy archeologa, życiu w grodzie i zwyczajach ludności sprzed blisko tysiąca lat. Najwięcej radości sprawiło przedszkolakom przymierzenia strojów bitewnych i prezentacja broni. Tydzień bibliotek to także zajęcia z kodowania.

Zakończenie Warsztatów Tworzenia Biżuterii

Zakończenie Warsztatów Tworzenia Biżuterii

W środę 9 Maja odbyło się Uroczyste zakończenie Warsztatów z Tworzenia Biżuterii.

UWAGA WAŻNA INFORMACJA Zajęcia Artystyczne

Informujemy, iż zajęcia artystyczne dla dzieci odbywają się do dnia 22 maja włącznie. Ponadto zajęcia w dniu 11 maja w Łagoszowie Małym oraz w dniu 18 maja w Łagoszowie Małym i Kurowicach są odwołane.