Koło Teatralne
21/09/2018

Koło Teatralne

Pociąga Cię scena i teatr? W każdy Wtorek w godz. 16:00-17:30 w sali OSP w Jerzmanowej, a od godz. 17:30-19:00 w Potoczku odbywają się spotkania Koła Teatralnego.

Warsztaty Plastyczne dla dzieci
14/09/2018

Warsztaty Plastyczne dla dzieci

Już od września ruszyły Warsztaty plastyczne, na które zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

Rajd rowerowy - fotorelacja
11/09/2018

Rajd rowerowy - fotorelacja

Sprzymierzeńcem Sołeckiego Rajdu Rowerowego, który odbył się  w minioną sobotę (08.09) była słoneczna pogoda, stąd  też na starcie  pod wiatą  w Jerzmanowej  spotkała się  liczna grupa  cyklistów.

14/05/2018

Zakończenie Warsztatów Tworzenia Biżuterii

W środę 9 Maja odbyło się Uroczyste zakończenie Warsztatów z Tworzenia Biżuterii, które odbywały się w Świetlicy Wiejskiej w Maniowie i przyniosły piękne efekty w postaci nowych kosztowności, drogocenności, klejnocików, błyskotek, skarbów, broszek, świecidełek, ozdób.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestniczkom za udział.