PRACA - Pracownik gospodarczy
17/01/2020

PRACA - Pracownik gospodarczy

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Pracownik gospodarczy.

PRACA - Animator świetlic
17/01/2020

PRACA - Animator świetlic

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Animator świetlic wiejskich w Jerzmanowej i Kurowie Małym.

ZAPYTANIE OFERTOWE
16/01/2020

ZAPYTANIE OFERTOWE

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. "Zakup i dostawa materiałów biurowych dla administracji Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej w roku 2020."

29/05/2018

Zawody Ligi Szkółek Kolarskich MTB Zagłębia Miedziowego

W minioną sobotę  (26.05) Gminne Centrum Kultury  w Jerzmanowej wsparło organizacyjnie  zawody Ligi Szkółek Kolarskich  MTB Zagłębia Miedziowego.  Patronat nad wyścigiem  objął wójt Lesław Golba,  a  gospodarzem  jerzmanowskiego etapu był Klub Sportowy  Bike Team.W trzech kategoriach wiekowych  wzięło udział  blisko 100 młodych  kolarzy. Dziewczęta i chłopcy  mieli do przejechania kilka pętli  po  trudnej, stromej  i obfitującej we wzniesienia trasie w zapałacowym parku.  Na mecie czekał na nich poczęstunek : owoce oraz   ryż z sosem borówkowym.  Nad bezpieczeństwem  czuwali  strażacy  z OSP w Jaczowie  oraz  ekipa  medyczna.

Kolarze  Klubu Sportowego Bike  Team  osiągnęli niebywały sukces stając w każdej  kategorii na pudle.  Zwycięzcy  otrzymali z rąk wójta  Lesława Golby  dyplomy, puchary oraz  nagrody rzeczowe.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim młodym kolarzom, którym  udało się przejechać

trudną trasę w jerzmanowskim parku.