Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego nr ZZP.JP.7.2019r., dotyczącego usługi cateringowej dożynek gminnych w 2019r. w Jaczowie.

Gminny Dzień Dziecka - Średniowieczna Jerzmanowa

Gminny Dzień Dziecka - Średniowieczna Jerzmanowa

1 czerwca 2019 od godziny 12:00 zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na teren Zespołu Pałacowo-Parkowego w Jerzmanowej na Gminny Dzień Dziecka pn. "Średniowieczna Jerzmanowa".

Urocze Spotkanie Przyjaciół Zespołu JACZOWIACY

Urocze Spotkanie Przyjaciół Zespołu JACZOWIACY

JACZOWIACY to wyjątkowy i jedyny zespół ludowy działający na terenie gminy Jerzmanowa. Promuje gminę podczas przeglądów, festiwali ludowych, konkursów, występując na scenach lokalnych oraz w całym regionie Dolnego Śląska. Okazją do podsumowania działalności Jaczowiaków było Spotkanie Przyjaciół Zespołu, które wypełniło śpiewem i tańcem WDK w Jaczowie w minione sobotnie popołudnie (18.05).

07/06/2018

Konkurs na "Najpiękniejszy wianek nocy świętojańskiej"

Zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszy wianek. Konkurs zotanie rostrzygnięty podczas imprezy plenerowej pn. "Noc Świętojańska" 23 czerwca 2018 r. Dla zainteresownych pdf Regulamin konkursu