Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego nr ZZP.JP.7.2019r., dotyczącego usługi cateringowej dożynek gminnych w 2019r. w Jaczowie.

Gminny Dzień Dziecka - Średniowieczna Jerzmanowa

Gminny Dzień Dziecka - Średniowieczna Jerzmanowa

1 czerwca 2019 od godziny 12:00 zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na teren Zespołu Pałacowo-Parkowego w Jerzmanowej na Gminny Dzień Dziecka pn. "Średniowieczna Jerzmanowa".

Urocze Spotkanie Przyjaciół Zespołu JACZOWIACY

Urocze Spotkanie Przyjaciół Zespołu JACZOWIACY

JACZOWIACY to wyjątkowy i jedyny zespół ludowy działający na terenie gminy Jerzmanowa. Promuje gminę podczas przeglądów, festiwali ludowych, konkursów, występując na scenach lokalnych oraz w całym regionie Dolnego Śląska. Okazją do podsumowania działalności Jaczowiaków było Spotkanie Przyjaciół Zespołu, które wypełniło śpiewem i tańcem WDK w Jaczowie w minione sobotnie popołudnie (18.05).

21/09/2018

Koło Teatralne

Pociąga Cię scena i teatr? W każdy Wtorek w godz. 16:00-17:30 w sali OSP w Jerzmanowej, a od godz. 17:30-19:00 w Potoczku odbywają się spotkania Koła Teatralnego. Przyjdź do nas, a z pewnością ośmielisz się na scenie, łykniesz wiedzy o teatrze, nauczysz się ekspresji scenicznej oraz zawrzesz nowe znajomości. Prowadzący Michał Wnuk – aktor, lalkarz, absolwent PWST we Wrocławiu oraz Akademii Muzyckych Umeni w Pradze. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież.

plakat_ko__o_taetralne.jpg