Gminny Dzień Kobiet
15/02/2019

Gminny Dzień Kobiet

8-go marca 2019r. na godz. 18:00 zapraszamy do Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Jaczowie na Gminny Dzień Kobiet. Podczas tegorocznej imprezy dla Pań zagrają:

Podsumowanie Feryjnych Igraszek
13/02/2019

Podsumowanie Feryjnych Igraszek

Zakończył się czas ferii zimowych i odpoczynku od szkolnych obowiązków. Najważniejsze są jednak miłe wspomnienia, a tych z pewnością nie zabraknie uczestnikom Feryjnych Igraszek organizowanych przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej.

BEZPŁATNE KURSY
13/02/2019

BEZPŁATNE KURSY

Gminne Centrum Kultury zaprasza na spotkanie organizacyjne dotyczące bezpłatnych kursów językowych i kursu komputerowego organizowanych przez firmę Severn Sp. z o. o. w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pn. „Znajomość języków i obsługi komputera furtką do większych szans na rynku pracy”.

21/09/2018

Koło Teatralne

Pociąga Cię scena i teatr? W każdy Wtorek w godz. 16:00-17:30 w sali OSP w Jerzmanowej, a od godz. 17:30-19:00 w Potoczku odbywają się spotkania Koła Teatralnego. Przyjdź do nas, a z pewnością ośmielisz się na scenie, łykniesz wiedzy o teatrze, nauczysz się ekspresji scenicznej oraz zawrzesz nowe znajomości. Prowadzący Michał Wnuk – aktor, lalkarz, absolwent PWST we Wrocławiu oraz Akademii Muzyckych Umeni w Pradze. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież.

plakat_ko__o_taetralne.jpg