Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego nr ZZP.JP.7.2019r., dotyczącego usługi cateringowej dożynek gminnych w 2019r. w Jaczowie.

Gminny Dzień Dziecka - Średniowieczna Jerzmanowa

Gminny Dzień Dziecka - Średniowieczna Jerzmanowa

1 czerwca 2019 od godziny 12:00 zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na teren Zespołu Pałacowo-Parkowego w Jerzmanowej na Gminny Dzień Dziecka pn. "Średniowieczna Jerzmanowa".

Urocze Spotkanie Przyjaciół Zespołu JACZOWIACY

Urocze Spotkanie Przyjaciół Zespołu JACZOWIACY

JACZOWIACY to wyjątkowy i jedyny zespół ludowy działający na terenie gminy Jerzmanowa. Promuje gminę podczas przeglądów, festiwali ludowych, konkursów, występując na scenach lokalnych oraz w całym regionie Dolnego Śląska. Okazją do podsumowania działalności Jaczowiaków było Spotkanie Przyjaciół Zespołu, które wypełniło śpiewem i tańcem WDK w Jaczowie w minione sobotnie popołudnie (18.05).

09/10/2018

DZIEŃ MANIOWA 29.09.2018

W ostatnią sobotę września Maniów świętował podwójnie. W ramach Dnia Maniowa spotkali się mieszkańcy tej urokliwej wsi by bawić się podczas organizowanego co roku festynu ale i przedstawiciele pozostałych gminnych miejscowości by zainaugurować Otwarcie Klubu Seniora.

Imprezie dopisywało słońce i dobre nastroje przybyłych mieszkańców,a czas spędzony na boisku przy świetlicy uatrakcyjniały liczne zabawy prowadzone przez animatorów, a także konkursy dla dzieci i rodzin. Najmłodsi uczestnicy mogli umalować sobie twarze, zafarbować włosy, zrobić „tatuaż” i poczuć jak to jest być zamkniętym w wielkiej mydlanej bańce. Rodziny miały możliwość integracji podczas zabaw tanecznych i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Istotnym punktem programu było otwarcie Klubu Seniora, w ramach którego na sali świetlicy wiejskiej odbyły się występy zespołów, poczęstunek i tańce.

Organizacyjnie Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej wspierał Związek Gmin Zagłębia Miedziowego. Dzień Maniowa organizowany jest co roku z myślą o mieszkańcach wsi i mamy nadzieję, że z roku na rok zyskiwać będzie na atrakcyjności i cieszyć się coraz większą frekwencją mieszkańców.

logo_horyzont..jpg senior_plus_logowww.jpg