Wieczerza Wigilijna 2018
17/12/2018

Wieczerza Wigilijna 2018

Blisko 150 emerytów, rencistów i osób samotnych wzięło udział w wieczerzy wigilijnej, która miała miejsce w Bądzowie (16.12). Z zaproszenia GCK skorzystały również władze samorządowe oraz przedstawiciele głogowskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

AUTOBUS - Wieczerza Wigilijna
14/12/2018

AUTOBUS - Wieczerza Wigilijna

W ramach Wieczerzy wigilijnej dnia 16.12.2018r. w Bądzowie o godz. 15:00 zorganizowany jest transport w obie strony dla uczestników wieczerzy.

Konwój Św. Mikołaja - wideo relacja
12/12/2018

Konwój Św. Mikołaja - wideo relacja

Zobaczcie krótką relację filmową z Konwoju Św. Mikołaja zorganizowanego w ramach Mikołajek 2018r. w Gminie Jerzmanowa.

09/10/2018

DZIEŃ MANIOWA 29.09.2018

W ostatnią sobotę września Maniów świętował podwójnie. W ramach Dnia Maniowa spotkali się mieszkańcy tej urokliwej wsi by bawić się podczas organizowanego co roku festynu ale i przedstawiciele pozostałych gminnych miejscowości by zainaugurować Otwarcie Klubu Seniora.

Imprezie dopisywało słońce i dobre nastroje przybyłych mieszkańców,a czas spędzony na boisku przy świetlicy uatrakcyjniały liczne zabawy prowadzone przez animatorów, a także konkursy dla dzieci i rodzin. Najmłodsi uczestnicy mogli umalować sobie twarze, zafarbować włosy, zrobić „tatuaż” i poczuć jak to jest być zamkniętym w wielkiej mydlanej bańce. Rodziny miały możliwość integracji podczas zabaw tanecznych i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Istotnym punktem programu było otwarcie Klubu Seniora, w ramach którego na sali świetlicy wiejskiej odbyły się występy zespołów, poczęstunek i tańce.

Organizacyjnie Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej wspierał Związek Gmin Zagłębia Miedziowego. Dzień Maniowa organizowany jest co roku z myślą o mieszkańcach wsi i mamy nadzieję, że z roku na rok zyskiwać będzie na atrakcyjności i cieszyć się coraz większą frekwencją mieszkańców.

logo_horyzont..jpg senior_plus_logowww.jpg