Gminny Dzień Kobiet
15/02/2019

Gminny Dzień Kobiet

8-go marca 2019r. na godz. 18:00 zapraszamy do Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Jaczowie na Gminny Dzień Kobiet. Podczas tegorocznej imprezy dla Pań zagrają:

Podsumowanie Feryjnych Igraszek
13/02/2019

Podsumowanie Feryjnych Igraszek

Zakończył się czas ferii zimowych i odpoczynku od szkolnych obowiązków. Najważniejsze są jednak miłe wspomnienia, a tych z pewnością nie zabraknie uczestnikom Feryjnych Igraszek organizowanych przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej.

BEZPŁATNE KURSY
13/02/2019

BEZPŁATNE KURSY

Gminne Centrum Kultury zaprasza na spotkanie organizacyjne dotyczące bezpłatnych kursów językowych i kursu komputerowego organizowanych przez firmę Severn Sp. z o. o. w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pn. „Znajomość języków i obsługi komputera furtką do większych szans na rynku pracy”.

09/10/2018

DZIEŃ MANIOWA 29.09.2018

W ostatnią sobotę września Maniów świętował podwójnie. W ramach Dnia Maniowa spotkali się mieszkańcy tej urokliwej wsi by bawić się podczas organizowanego co roku festynu ale i przedstawiciele pozostałych gminnych miejscowości by zainaugurować Otwarcie Klubu Seniora.

Imprezie dopisywało słońce i dobre nastroje przybyłych mieszkańców,a czas spędzony na boisku przy świetlicy uatrakcyjniały liczne zabawy prowadzone przez animatorów, a także konkursy dla dzieci i rodzin. Najmłodsi uczestnicy mogli umalować sobie twarze, zafarbować włosy, zrobić „tatuaż” i poczuć jak to jest być zamkniętym w wielkiej mydlanej bańce. Rodziny miały możliwość integracji podczas zabaw tanecznych i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Istotnym punktem programu było otwarcie Klubu Seniora, w ramach którego na sali świetlicy wiejskiej odbyły się występy zespołów, poczęstunek i tańce.

Organizacyjnie Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej wspierał Związek Gmin Zagłębia Miedziowego. Dzień Maniowa organizowany jest co roku z myślą o mieszkańcach wsi i mamy nadzieję, że z roku na rok zyskiwać będzie na atrakcyjności i cieszyć się coraz większą frekwencją mieszkańców.

logo_horyzont..jpg senior_plus_logowww.jpg