facebook
Aktualności

Aktualności

Inspektorem Danych Osobowych jest Tomasz Wadas

tel. 509 737 586, iod@glogow.pl

Aktualności

archiwum >

Wydarzenia z ostatniego okresu

KONCERT KOLĘD
16/01/2019

KONCERT KOLĘD

27 stycznia br. na godzine, 18:00 zapraszamy do Szkoły Podstawowej w Jaczowie (sala gimnastyczna) na Kolędy. Koncert zagra zespół w składzie: 

[więcej...]
ODBIERZ KALENDARZ 2019
14/01/2019

ODBIERZ KALENDARZ 2019

Rozdajemy kalendarze. Jeśli masz chęć, potrzebę i miejsce na ścianie przyjdź do GCK w Jerzmanowej odebrać kalendarz na 2019 rok. Kalendarz wydany został w ramach konkursu fotograficznego „Cztery pory roku w Gminie Jerzmanowa”. 

[więcej...]
ZAJĘCIA REHABILITACYJNE
14/01/2019

ZAJĘCIA REHABILITACYJNE

Od dziś ruszają w Maniowie zajęcia rehabilitacyjne prowadzone przez Panią Edytę Grębską - doświadczoną trenerkę personalną, z pasją do ćwiczeń, terapii ruchem, holistycznym podejściem do człowieka i jego zdrowia, zainteresowaniem anatomią człowieka, żywieniem i wpływem odpowiedniego treningu na ciało.

[więcej...]
31/10/2018

Jerzmanowska Kapsuła Czasu

wstecz >

            Z okazji  100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości  zapraszamy  wszystkich mieszkańców gminy do stworzenia „ Jerzmanowskiej kapsuły czasu”.

            Do 6 listopada prosimy o wpisywanie pod postem na naszym Facebooku propozycji tego, co Państwa zdaniem powinniśmy zachować dla potomnych. Stworzymy w ten sposób listę 5 rzeczy, które warto umieścić w kapsule czasu.

            10 listopada w czasie wydarzenia  pn. „100. Rocznica Odzyskania Niepodległości i VII Bieg Gęsi”  w Jerzmanowej wszyscy uczestnicy imprezy będą mogli zostawić wiadomość dla przyszłych pokoleń w Jerzmanowskiej Księdze Wolności, która także zostanie umieszczona w kapsule czasu.

            Będzie również okazja do przekazania takiej wiadomości w wersji filmowej. Na nagranie członkowie „Jerzmanowskiej Filmówki” zapraszają Państwa 10 listopada 2018r.  do Gminnej Biblioteki Publicznej w Jerzmanowej w godzinach od 9.00 do 11.00 i 14.30 do 16.00.

            Wskazane przez Państwa rzeczy, Jerzmanowska Księga Wolności oraz nagranie zostaną umieszczone w kapsule czasu i zakopane przy budynku Urzędu Gminy z zastrzeżeniem, że będzie można je wydobyć dopiero za 100 lat.

            Zapraszamy serdecznie wszystkich do zabawy i stworzenia wizytówki naszych czasów. Niech nasi potomkowie zobaczą nas, usłyszą i przeczytają nasze przesłanie do przyszłości.