KONCERT KOLĘD
16/01/2019

KONCERT KOLĘD

27 stycznia br. na godzine, 18:00 zapraszamy do Szkoły Podstawowej w Jaczowie (sala gimnastyczna) na Kolędy. Koncert zagra zespół w składzie:

ODBIERZ KALENDARZ 2019
14/01/2019

ODBIERZ KALENDARZ 2019

Rozdajemy kalendarze. Jeśli masz chęć, potrzebę i miejsce na ścianie przyjdź do GCK w Jerzmanowej odebrać kalendarz na 2019 rok. Kalendarz wydany został w ramach konkursu fotograficznego „Cztery pory roku w Gminie Jerzmanowa”.

ZAJĘCIA REHABILITACYJNE
14/01/2019

ZAJĘCIA REHABILITACYJNE

Od dziś ruszają w Maniowie zajęcia rehabilitacyjne prowadzone przez Panią Edytę Grębską - doświadczoną trenerkę personalną, z pasją do ćwiczeń, terapii ruchem, holistycznym podejściem do człowieka i jego zdrowia, zainteresowaniem anatomią człowieka, żywieniem i wpływem odpowiedniego treningu na ciało.

05/11/2018

100.Rocznica Odzyskania Niepodległości

Przypominamy, że już w nadchodzący weekend w sobotę 10 listopada świętujemy z okazji 100-tnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy wszystkich na teren przy Zespole Pałacowo-Parkowym w Jerzmanowej. W programie imprezy: VII Bieg Gęsi, KONCERTY ZESPOŁÓW: IMAGO, ALTHER EGO oraz LUXTORPEDA. Występy laureatów konkursu piosenki patriotycznej „Z młodej piersi się wyrwało”, Rekonstrukcja historyczna – Plenerowa lekcja zdobywania Niepodległości, ogłoszenie wyników Dyktanda Gminnego „Językowe Potyczki z historią w tle”. Kapsuła czasu, wręczenie nagród konkursu fotograficznego „Cztery pory roku”. Wykwintny bigos z gęsiną w reżyserii Kulinarnego Teatru Krzysztofa Górskiego. Mnóstwo atrakcji, zabaw i gier towarzyszących imprezie.

Miło nam poinformować, że grono sponsorów 100-tnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości i VII-go Biegu Gęsi, powiększyło się o Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Dziękujemy za wsparcie!

plakaty___w_niepodleg__o__ci_2018.jpg

Na wspólne przeżywanie 100. Odzyskania Niepodległości zapraszają:
Organizatorzy:
Gmina Jerzmanowa
Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej
Sołectwa Gminy Jerzmanowa
Sołectwo Ruszowice
Partnerzy organizacyjni:
Sport Górski Jerzy Górski
Parafia pw. Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Jaczowie
125 Jaczowska Drużyna Harcerzy „Husaria”
Strażacy Wspólnie Przeciw Białaczce