XXVI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych
25/03/2019

XXVI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych

Ruszają zapisy na XXVI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych Jaczów 2019'. Zapraszamy do udziału wszystkie chętne zespoły o charakterze ludowym, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Rozlicz Twój e-PIT
18/03/2019

Rozlicz Twój e-PIT

3 kwietnia 2019r. o godz. 17:00 zapraszamy Państwa do sali WDK w Jaczowie, na spotkanie, w trakcie którego zaprezentowana zostanie usługa e-PIT. Spotkanie będzie prowadził Naczelnik Urzędu Skarbowego w Głogowie wraz ze specjalistą w zakresie rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych.

ROBOTYKA - Warsztaty
15/03/2019

ROBOTYKA - Warsztaty

Robotyka to bardzo młoda dziedzina nauki i w bardzo dużym skrócie można powiedzieć, że zajmuje się budowaniem urządzeń, które ułatwiają nam życie, w tym także robotów. Coraz chętniej więc  zapisujemy nasze pociechy na zajęcia, które rozwijać będą „przy okazji” wiedzę z matematyki i fizyki ale również wspomogą dziecko w manualnej sferze jego rozwoju.

07/11/2018

UWAGA! ZAMKNIĘCIE ULIC.

Mieszkańcy wsi Jerzmanowa.

W związku z organizowanymi uroczystościami 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości i VII Biegu Gęsi uprzejmie informujemy, że w dniu 10 listopada 2018r. zostaną zamknięte:

- ul. Głogowska: od skrzyżowania ul. Głogowskiej i Ogrodowej do skrzyżowania ulic: Głogowskiej i Przemysłowej,

- ul. Lipowa,

- ul. Kwiatowa

- ul. Obiszowska: od skrzyżowania z ul. Głogowską do skrzyżowania z ul. Parkową,

- parking przy kościele,

- drogi dojazdowe do pałacu.

Zamknięcie ulic nastąpi w godzinach: 9.30 – 19.30.

Mając na uwadze bezpieczeństwo zarówno mieszkańców jak uczestników zawodów zwracamy się z prośbą o zachowanie ostrożności oraz dostosowanie się do poleceń służb zabezpieczających imprezę. Prosimy o nieparkowanie

Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.

Organizatorzy.