FOTOWOLTAIKA - Spotkanie z firmą Energia Plus Gaz

FOTOWOLTAIKA - Spotkanie z firmą Energia Plus Gaz

Zapraszamy na spotkanie z firmą Energia Plus Gaz. W czwartek (27.06.2019) o godzinie 18:00 w sali w Smardzowie, odbędzie się spotkanie , którego tematem stanie się FOTOWOLTAIKA.

ANKIETA - Inicjatywy kulturalne

ANKIETA - Inicjatywy kulturalne

Jest nam niezmierne miło zaprosić Państwa do współpracy przy diagnozie potencjału kulturowego gminy Jerzmanowa.

Gra terenowa - regulamin

Gra terenowa - regulamin

Zapraszamy do udziału w grze terenowej zorganizowanej przez 125 Jaczowską Drużynę Harcerzy “Husaria” im.ks. Jeremiego Wiśniowieckiego, która odbędzie się podczas VI Festynu integracyjnego z osobami niepełnosprawnymi w najbliższą niedzielę (23.06.2019) w Smardzowie.

08/11/2018

OBUDŹMY ARTURA

Podczas obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości i VII Biegu Gęsi prowadzona będzie zbiórka publiczna pt. "Obudźmy Artura" prowadzona przez Głogowskie Stowarzyszenie OTWARTE DRZWI. Wiemy, że potraficie pomóc i mamy wspaniałą wiadomość: Artur Młodawski - bohater akcji charytatywnej został wybudzony i przebywa w Polskim Centrum  Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM w Sielcach k. Warszawy. Każdą godzinę  poświęca na intensywną rehabilitację by stanąć na nogi, mówić i samodzielnie  wykonywać podstawowe czynności.

Darczyńco! Wiemy, że potrafisz uczynić dobro. Skieruj  je więc do Artura – 31 letniego, pełnego życiowych planów mieszkańca Jerzmanowej, oddanego strażaka i dawcę krwi. Dzięki Twojemu  wsparciu Artur będzie  mógł nadal  wytrwale pracować nad powrotem do sprawności. Szanse na to są ogromne. Potrzebne są pieniążki i upór Artura. To drugie  to pewniak.

Prosimy o wpłatę  na konto Stowarzyszenia: 84 10902079 0000000 117005183 z dopiskiem „Artur Młodawski”  lub datek do puszek podczas kwesty.

Nr zbiórki publicznej: 2018/3655/OR