KONCERT KOLĘD
16/01/2019

KONCERT KOLĘD

27 stycznia br. na godzine, 18:00 zapraszamy do Szkoły Podstawowej w Jaczowie (sala gimnastyczna) na Kolędy. Koncert zagra zespół w składzie:

ODBIERZ KALENDARZ 2019
14/01/2019

ODBIERZ KALENDARZ 2019

Rozdajemy kalendarze. Jeśli masz chęć, potrzebę i miejsce na ścianie przyjdź do GCK w Jerzmanowej odebrać kalendarz na 2019 rok. Kalendarz wydany został w ramach konkursu fotograficznego „Cztery pory roku w Gminie Jerzmanowa”.

ZAJĘCIA REHABILITACYJNE
14/01/2019

ZAJĘCIA REHABILITACYJNE

Od dziś ruszają w Maniowie zajęcia rehabilitacyjne prowadzone przez Panią Edytę Grębską - doświadczoną trenerkę personalną, z pasją do ćwiczeń, terapii ruchem, holistycznym podejściem do człowieka i jego zdrowia, zainteresowaniem anatomią człowieka, żywieniem i wpływem odpowiedniego treningu na ciało.

08/11/2018

OBUDŹMY ARTURA

Podczas obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości i VII Biegu Gęsi prowadzona będzie zbiórka publiczna pt. "Obudźmy Artura" prowadzona przez Głogowskie Stowarzyszenie OTWARTE DRZWI. Wiemy, że potraficie pomóc i mamy wspaniałą wiadomość: Artur Młodawski - bohater akcji charytatywnej został wybudzony i przebywa w Polskim Centrum  Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM w Sielcach k. Warszawy. Każdą godzinę  poświęca na intensywną rehabilitację by stanąć na nogi, mówić i samodzielnie  wykonywać podstawowe czynności.

Darczyńco! Wiemy, że potrafisz uczynić dobro. Skieruj  je więc do Artura – 31 letniego, pełnego życiowych planów mieszkańca Jerzmanowej, oddanego strażaka i dawcę krwi. Dzięki Twojemu  wsparciu Artur będzie  mógł nadal  wytrwale pracować nad powrotem do sprawności. Szanse na to są ogromne. Potrzebne są pieniążki i upór Artura. To drugie  to pewniak.

Prosimy o wpłatę  na konto Stowarzyszenia: 84 10902079 0000000 117005183 z dopiskiem „Artur Młodawski”  lub datek do puszek podczas kwesty.

Nr zbiórki publicznej: 2018/3655/OR