Obchody 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości i VII Bieg Gęsi

Obchody 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości i VII Bieg Gęsi

Narodowe Święto Niepodległości to bliskie sercom wszystkich Polaków najważniejsze ze świąt państwowych. Rok 2018 wyznacza rocznicę szczególną – jest to bowiem już 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Tegoroczne obchody w Gminie Jerzmanowa przypadły na 10 listopada i były równie wyjątkowe i huczne.

VII Bieg Gęsi - fotorelacja

VII Bieg Gęsi - fotorelacja

Zapraszamy do obszernej galerii z VII Edycji Biegu Gęsi, która odbyła się 10 listopada 2018 w ramach 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Jerzmanowej. Świętowanie niepodległości poprzez sport jakim są biegi jest już coroczną tradycją.

Koncerty - 100-lecie Niepodległości

Koncerty - 100-lecie Niepodległości

Tegoroczne wyjątkowe obchody 100-lecia Niepodległości nie mogły obyć się bez koncertów. 10 listopada 2018, na dużej scenie, patriotyczną i rockową nutą zagrali dla nas: młody Zespół IMAGO, pełny pozytywnej energii ALTHER EGO i wyczekiwana gwiazda wieczoru czyli LUXTORPEDA.

08/11/2018

OBUDŹMY ARTURA

Podczas obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości i VII Biegu Gęsi prowadzona będzie zbiórka publiczna pt. "Obudźmy Artura" prowadzona przez Głogowskie Stowarzyszenie OTWARTE DRZWI. Wiemy, że potraficie pomóc i mamy wspaniałą wiadomość: Artur Młodawski - bohater akcji charytatywnej został wybudzony i przebywa w Polskim Centrum  Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM w Sielcach k. Warszawy. Każdą godzinę  poświęca na intensywną rehabilitację by stanąć na nogi, mówić i samodzielnie  wykonywać podstawowe czynności.

Darczyńco! Wiemy, że potrafisz uczynić dobro. Skieruj  je więc do Artura – 31 letniego, pełnego życiowych planów mieszkańca Jerzmanowej, oddanego strażaka i dawcę krwi. Dzięki Twojemu  wsparciu Artur będzie  mógł nadal  wytrwale pracować nad powrotem do sprawności. Szanse na to są ogromne. Potrzebne są pieniążki i upór Artura. To drugie  to pewniak.

Prosimy o wpłatę  na konto Stowarzyszenia: 84 10902079 0000000 117005183 z dopiskiem „Artur Młodawski”  lub datek do puszek podczas kwesty.

Nr zbiórki publicznej: 2018/3655/OR