XXVI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych
25/03/2019

XXVI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych

Ruszają zapisy na XXVI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych Jaczów 2019'. Zapraszamy do udziału wszystkie chętne zespoły o charakterze ludowym, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Rozlicz Twój e-PIT
18/03/2019

Rozlicz Twój e-PIT

3 kwietnia 2019r. o godz. 17:00 zapraszamy Państwa do sali WDK w Jaczowie, na spotkanie, w trakcie którego zaprezentowana zostanie usługa e-PIT. Spotkanie będzie prowadził Naczelnik Urzędu Skarbowego w Głogowie wraz ze specjalistą w zakresie rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych.

ROBOTYKA - Warsztaty
15/03/2019

ROBOTYKA - Warsztaty

Robotyka to bardzo młoda dziedzina nauki i w bardzo dużym skrócie można powiedzieć, że zajmuje się budowaniem urządzeń, które ułatwiają nam życie, w tym także robotów. Coraz chętniej więc  zapisujemy nasze pociechy na zajęcia, które rozwijać będą „przy okazji” wiedzę z matematyki i fizyki ale również wspomogą dziecko w manualnej sferze jego rozwoju.

08/11/2018

OBUDŹMY ARTURA

Podczas obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości i VII Biegu Gęsi prowadzona będzie zbiórka publiczna pt. "Obudźmy Artura" prowadzona przez Głogowskie Stowarzyszenie OTWARTE DRZWI. Wiemy, że potraficie pomóc i mamy wspaniałą wiadomość: Artur Młodawski - bohater akcji charytatywnej został wybudzony i przebywa w Polskim Centrum  Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM w Sielcach k. Warszawy. Każdą godzinę  poświęca na intensywną rehabilitację by stanąć na nogi, mówić i samodzielnie  wykonywać podstawowe czynności.

Darczyńco! Wiemy, że potrafisz uczynić dobro. Skieruj  je więc do Artura – 31 letniego, pełnego życiowych planów mieszkańca Jerzmanowej, oddanego strażaka i dawcę krwi. Dzięki Twojemu  wsparciu Artur będzie  mógł nadal  wytrwale pracować nad powrotem do sprawności. Szanse na to są ogromne. Potrzebne są pieniążki i upór Artura. To drugie  to pewniak.

Prosimy o wpłatę  na konto Stowarzyszenia: 84 10902079 0000000 117005183 z dopiskiem „Artur Młodawski”  lub datek do puszek podczas kwesty.

Nr zbiórki publicznej: 2018/3655/OR