facebook
Aktualności

Aktualności

Inspektorem Danych Osobowych jest Tomasz Wadas

tel. 509 737 586, iod@glogow.pl

Aktualności

archiwum >

Wydarzenia z ostatniego okresu

Wieczerza Wigilijna 2018
17/12/2018

Wieczerza Wigilijna 2018

Blisko 150 emerytów, rencistów i osób samotnych wzięło udział w wieczerzy wigilijnej, która miała miejsce w Bądzowie (16.12). Z zaproszenia GCK skorzystały również władze samorządowe oraz przedstawiciele głogowskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

[więcej...]
AUTOBUS - Wieczerza Wigilijna
14/12/2018

AUTOBUS - Wieczerza Wigilijna

W ramach Wieczerzy wigilijnej dnia 16.12.2018r. w Bądzowie o godz. 15:00 zorganizowany jest transport w obie strony dla uczestników wieczerzy.

[więcej...]
Konwój Św. Mikołaja - wideo relacja
12/12/2018

Konwój Św. Mikołaja - wideo relacja

Zobaczcie krótką relację filmową z Konwoju Św. Mikołaja zorganizowanego w ramach Mikołajek 2018r. w Gminie Jerzmanowa.

[więcej...]
15/11/2018

VII Bieg Gęsi - fotorelacja

wstecz >

Zapraszamy do obszernej galerii z VII Edycji Biegu Gęsi, która odbyła się 10 listopada 2018 w ramach 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Jerzmanowej. Świętowanie niepodległości poprzez sport jakim są biegi jest już coroczną tradycją. Duch walki i wola zwycięstwa towarzysząca startującym zawodnikom to symbole walk o niepodległą Polskę.

W tegorocznym Biegu Gęsi zorganizowanym przez firmę Sport-Górski Jerzego Górskiego, linię startu i mety zlokalizowano na drodze wjazdowej do Pałacu. Od frontu zlokalizowano także biuro zawodów i małą scenę do dekoracji zwycięzców. W biegach na 7-miu dystansach wzięło udział ponad 500 zawodników. W samym biegu głównym wystartowało ich 209-ciu. Biegi rozpoczęły się w mglistej atmosferze poranka. Przybyłych sportowców i amatorów biegania przywitał Wójt Gminy Jerzmanowa Lesław Golba, który był również starterem biegów. Tradycyjnie zwycięzcy biegu głównego otrzymali w nagrodę pieczoną gęś. W ostatniej kategorii biegu open zawodnicy i kibice mogli pobrać z namiotu organizacyjnego pochodnie i zapalić je w ognisku. Znakiem tym podkreślili symbolikę Święta Niepodległości, tworząc Patriotyczny Łańcuch Ognia i przenosząc go na trasę biegów.

Tabela zwycięzców dostępna na stronie bieggesi.pl .

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok.