XXVI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych
25/03/2019

XXVI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych

Ruszają zapisy na XXVI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych Jaczów 2019'. Zapraszamy do udziału wszystkie chętne zespoły o charakterze ludowym, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Rozlicz Twój e-PIT
18/03/2019

Rozlicz Twój e-PIT

3 kwietnia 2019r. o godz. 17:00 zapraszamy Państwa do sali WDK w Jaczowie, na spotkanie, w trakcie którego zaprezentowana zostanie usługa e-PIT. Spotkanie będzie prowadził Naczelnik Urzędu Skarbowego w Głogowie wraz ze specjalistą w zakresie rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych.

ROBOTYKA - Warsztaty
15/03/2019

ROBOTYKA - Warsztaty

Robotyka to bardzo młoda dziedzina nauki i w bardzo dużym skrócie można powiedzieć, że zajmuje się budowaniem urządzeń, które ułatwiają nam życie, w tym także robotów. Coraz chętniej więc  zapisujemy nasze pociechy na zajęcia, które rozwijać będą „przy okazji” wiedzę z matematyki i fizyki ale również wspomogą dziecko w manualnej sferze jego rozwoju.

27/11/2018

Wieczerza Wigilijna 2018 r.

Gminne Centrum kultury w Jerzmanowej zaprasza Emerytów, Rencistów Osoby Starsze lub Samotne na Wieczerzę Wigilijną, która odbędzie się 16 grudnia o godz. 15:00 w Bądzowie na świetlicy wiejskiej.

Organizatorzy zapewniają transport w obie strony oraz poczęstunek. W trakcie wieczerzy wigilijnej odbędzie się zbiórka żywności długoterminowej w ramach akcji „Święty Mikołaj dla potrzebujących” prowadzonej przez głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi – zachęcamy do przyniesienia choć jednego produktu.

ZAPISY do 10.12.2018 osobiście lub pod numerem tel. 76 838 43 24

wieczerza_www.jpg