Gminny Dzień Kobiet
15/02/2019

Gminny Dzień Kobiet

8-go marca 2019r. na godz. 18:00 zapraszamy do Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Jaczowie na Gminny Dzień Kobiet. Podczas tegorocznej imprezy dla Pań zagrają:

Podsumowanie Feryjnych Igraszek
13/02/2019

Podsumowanie Feryjnych Igraszek

Zakończył się czas ferii zimowych i odpoczynku od szkolnych obowiązków. Najważniejsze są jednak miłe wspomnienia, a tych z pewnością nie zabraknie uczestnikom Feryjnych Igraszek organizowanych przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej.

BEZPŁATNE KURSY
13/02/2019

BEZPŁATNE KURSY

Gminne Centrum Kultury zaprasza na spotkanie organizacyjne dotyczące bezpłatnych kursów językowych i kursu komputerowego organizowanych przez firmę Severn Sp. z o. o. w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pn. „Znajomość języków i obsługi komputera furtką do większych szans na rynku pracy”.

27/11/2018

Wieczerza Wigilijna 2018 r.

Gminne Centrum kultury w Jerzmanowej zaprasza Emerytów, Rencistów Osoby Starsze lub Samotne na Wieczerzę Wigilijną, która odbędzie się 16 grudnia o godz. 15:00 w Bądzowie na świetlicy wiejskiej.

Organizatorzy zapewniają transport w obie strony oraz poczęstunek. W trakcie wieczerzy wigilijnej odbędzie się zbiórka żywności długoterminowej w ramach akcji „Święty Mikołaj dla potrzebujących” prowadzonej przez głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi – zachęcamy do przyniesienia choć jednego produktu.

ZAPISY do 10.12.2018 osobiście lub pod numerem tel. 76 838 43 24

wieczerza_www.jpg