Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego nr ZZP.JP.7.2019r., dotyczącego usługi cateringowej dożynek gminnych w 2019r. w Jaczowie.

Gminny Dzień Dziecka - Średniowieczna Jerzmanowa

Gminny Dzień Dziecka - Średniowieczna Jerzmanowa

1 czerwca 2019 od godziny 12:00 zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na teren Zespołu Pałacowo-Parkowego w Jerzmanowej na Gminny Dzień Dziecka pn. "Średniowieczna Jerzmanowa".

Urocze Spotkanie Przyjaciół Zespołu JACZOWIACY

Urocze Spotkanie Przyjaciół Zespołu JACZOWIACY

JACZOWIACY to wyjątkowy i jedyny zespół ludowy działający na terenie gminy Jerzmanowa. Promuje gminę podczas przeglądów, festiwali ludowych, konkursów, występując na scenach lokalnych oraz w całym regionie Dolnego Śląska. Okazją do podsumowania działalności Jaczowiaków było Spotkanie Przyjaciół Zespołu, które wypełniło śpiewem i tańcem WDK w Jaczowie w minione sobotnie popołudnie (18.05).

27/11/2018

Wieczerza Wigilijna 2018 r.

Gminne Centrum kultury w Jerzmanowej zaprasza Emerytów, Rencistów Osoby Starsze lub Samotne na Wieczerzę Wigilijną, która odbędzie się 16 grudnia o godz. 15:00 w Bądzowie na świetlicy wiejskiej.

Organizatorzy zapewniają transport w obie strony oraz poczęstunek. W trakcie wieczerzy wigilijnej odbędzie się zbiórka żywności długoterminowej w ramach akcji „Święty Mikołaj dla potrzebujących” prowadzonej przez głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi – zachęcamy do przyniesienia choć jednego produktu.

ZAPISY do 10.12.2018 osobiście lub pod numerem tel. 76 838 43 24

wieczerza_www.jpg