Wieczerza Wigilijna 2018
17/12/2018

Wieczerza Wigilijna 2018

Blisko 150 emerytów, rencistów i osób samotnych wzięło udział w wieczerzy wigilijnej, która miała miejsce w Bądzowie (16.12). Z zaproszenia GCK skorzystały również władze samorządowe oraz przedstawiciele głogowskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

AUTOBUS - Wieczerza Wigilijna
14/12/2018

AUTOBUS - Wieczerza Wigilijna

W ramach Wieczerzy wigilijnej dnia 16.12.2018r. w Bądzowie o godz. 15:00 zorganizowany jest transport w obie strony dla uczestników wieczerzy.

Konwój Św. Mikołaja - wideo relacja
12/12/2018

Konwój Św. Mikołaja - wideo relacja

Zobaczcie krótką relację filmową z Konwoju Św. Mikołaja zorganizowanego w ramach Mikołajek 2018r. w Gminie Jerzmanowa.

03/12/2018

Najserdeczniejsze życzenia

Z okazji górniczego święta „Barbórki” wszystkim górnikom, pracownikom kopalń i ich rodzinom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, wytrwałości i siły w ciężkiej i niebezpiecznej pracy. Niech patronka Święta Barbara otacza Was i waszych bliskich opieką, aby nadchodząca przyszłość przyniosła realizację wszelkich planów i zamierzeń.

Życzą

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury