Dożynki Gminy Jerzmanowa
19/08/2019

Dożynki Gminy Jerzmanowa

Wójt Gminy Jerzmanowa oraz Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej serdecznie zapraszają na tegoroczne święto plonów czyli Dożynki Gminy Jerzmanowa,...

W cieniu Kolegiaty - relacja
19/08/2019

W cieniu Kolegiaty - relacja

Piękna słoneczna pogoda dopisała na tegorocznej 13. edycji W cieniu Kolegiaty. Impreza zorganizowana przez parafię kolegiacką, powiat głogowski oraz wojsko polskie przyciągnęła tłumy zwiedzających.

ZAJĘCIA WAKACYJNE – podsumowanie
12/08/2019

ZAJĘCIA WAKACYJNE – podsumowanie

Wakacyjne skarby zostały odkryte, tym samym zajęcia wakacyjne 2019 organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej dobiegły końca.

03/12/2018

Najserdeczniejsze życzenia

Z okazji górniczego święta „Barbórki” wszystkim górnikom, pracownikom kopalń i ich rodzinom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, wytrwałości i siły w ciężkiej i niebezpiecznej pracy. Niech patronka Święta Barbara otacza Was i waszych bliskich opieką, aby nadchodząca przyszłość przyniosła realizację wszelkich planów i zamierzeń.

Życzą

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury