KONCERT KOLĘD
16/01/2019

KONCERT KOLĘD

27 stycznia br. na godzine, 18:00 zapraszamy do Szkoły Podstawowej w Jaczowie (sala gimnastyczna) na Kolędy. Koncert zagra zespół w składzie:

ODBIERZ KALENDARZ 2019
14/01/2019

ODBIERZ KALENDARZ 2019

Rozdajemy kalendarze. Jeśli masz chęć, potrzebę i miejsce na ścianie przyjdź do GCK w Jerzmanowej odebrać kalendarz na 2019 rok. Kalendarz wydany został w ramach konkursu fotograficznego „Cztery pory roku w Gminie Jerzmanowa”.

ZAJĘCIA REHABILITACYJNE
14/01/2019

ZAJĘCIA REHABILITACYJNE

Od dziś ruszają w Maniowie zajęcia rehabilitacyjne prowadzone przez Panią Edytę Grębską - doświadczoną trenerkę personalną, z pasją do ćwiczeń, terapii ruchem, holistycznym podejściem do człowieka i jego zdrowia, zainteresowaniem anatomią człowieka, żywieniem i wpływem odpowiedniego treningu na ciało.

03/12/2018

Najserdeczniejsze życzenia

Z okazji górniczego święta „Barbórki” wszystkim górnikom, pracownikom kopalń i ich rodzinom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, wytrwałości i siły w ciężkiej i niebezpiecznej pracy. Niech patronka Święta Barbara otacza Was i waszych bliskich opieką, aby nadchodząca przyszłość przyniosła realizację wszelkich planów i zamierzeń.

Życzą

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury