XXVI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych
25/03/2019

XXVI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych

Ruszają zapisy na XXVI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych Jaczów 2019'. Zapraszamy do udziału wszystkie chętne zespoły o charakterze ludowym, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Rozlicz Twój e-PIT
18/03/2019

Rozlicz Twój e-PIT

3 kwietnia 2019r. o godz. 17:00 zapraszamy Państwa do sali WDK w Jaczowie, na spotkanie, w trakcie którego zaprezentowana zostanie usługa e-PIT. Spotkanie będzie prowadził Naczelnik Urzędu Skarbowego w Głogowie wraz ze specjalistą w zakresie rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych.

ROBOTYKA - Warsztaty
15/03/2019

ROBOTYKA - Warsztaty

Robotyka to bardzo młoda dziedzina nauki i w bardzo dużym skrócie można powiedzieć, że zajmuje się budowaniem urządzeń, które ułatwiają nam życie, w tym także robotów. Coraz chętniej więc  zapisujemy nasze pociechy na zajęcia, które rozwijać będą „przy okazji” wiedzę z matematyki i fizyki ale również wspomogą dziecko w manualnej sferze jego rozwoju.

07/01/2019

FERYJNE IGRASZKI 2019

Zapraszamy wszystkie dzieci na Feryjne Igraszki czyli atrakcje organizowane w Gminie Jerzmanowa w ramach ferii zimowych 28.01-10.02 2019 r.

PROGRAM*:

04.02. 2019r.  – WODNE IGRASZKI - wyjazd do Aquaparku w Zielonej Górze (bilet 4 zł)

05.02. 2019r. – SPRĘŻYNOWANIE NA TRAMPOLINIE - wyjazd do Parku Trampolin w Lesznie (bilet 19 zł)

06.02. 2019r. – ZDOBYWCY KINA I LODOWISKA - wyjazd do kina Helios na film pt. „Asterix i Obelix” (bilet 6,50 zł) oraz na lodowisko w Polkowicach (wstęp 1,50 zł / łyżwy 5 zł)

07.02. 2019r. – ODKRYWCY TEATRU LALEK - wyjazd do Teatru Lalek we Wrocławiu na spektakl „Krzywiryjek”, zwiedzanie gmachu, rozmowy z artystami, kulisy powstawania sztuki teatralnej (bilet 12,50 zł)

08.02. 2019r – PIŻAMOWE BIWAKOWANIE**- zabawy integracyjne, taneczne, animacje (własny śpiwór lub koc)

BIBLIOTEKI I ŚWIETLICE:

Biblioteka w Jerzmanowej: 28.01-01.02.2019r. W godzinach pracy biblioteka prowadzi cykl zajęć w ramach ogólnopolskiego projektu „Mądrzy Cyfrowi” (madrzycyfrowi.pl), zajęcia integracyjne, gry planszowe, zabawy edukacyjne.

Biblioteka w Jaczowie: W godzinach pracy biblioteka proponuje zajęcia plastyczne, kalambury, gry planszowe, zabawy edukacyjne i zajęcia z wykorzystaniem teatru Kamishibai.

Świetlice wiejskie: W pierwszym tygodniu ferii oferujemy zajęcia dla dzieci według obowiązującego harmonogramu zajęć na świetlicach wiejskich.

*decyduje kolejność zgłoszeń. Cena biletu stanowi 50% całości ceny rzeczywistej. Pozostałą część biletu, transport i ubezpieczenie pokrywa GCK.

** Piżamowe biwakowanie prowadzone będzie w świetlicy wiejskiej w Kurowicach 42A. Oprócz zajęć integracyjnych organizatorzy zapewniają kolację, nocleg i śniadanie.

Zapisy na wyjazdy, szczegółowe informacje dotyczące płatności i godzin wyjazdów oraz formularz zgody rodzica na wyjazd dziecka w Gminnym Centrum Kultury w Jerzmanowej ul. Głogowska 8. Formularze do pobrania: pdf karta_zg_oszenia_ferie_zimowe  pdf plan_ferii_zimowych  pdf regulamin_ferii_2019  pdf zgoda_rodzica_na_korzystanie_z_parku_jump_world

KONTAKT: 76 831 21 11