Akademia Zdrowia
19/04/2019

Akademia Zdrowia

Tuż po świętach zapraszamy Państwa na bezpłatny wykład Akademii Zdrowia na temat oczyszczania organizmu z metali ciężkich. Jak radzić sobie ze skutkami szkodliwego wpływu arsenu i smogu?

Wesołych Świąt
17/04/2019

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Wielkanocnych
najserdeczniejsze życzenia zdrowia,
spokoju oraz radosnych spotkań
w gronie rodziny i przyjaciół.

Informacja
17/04/2019

Informacja

Informujemy, że w okresie przedświątecznym w Wielki Piatek i Wielka Sobotę 19-20.04.2019r. Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej będzie zamkniete.

31/01/2019

ROZKŁAD JAZDY - II tydzień ferii

Udostępniamy Rozkłąd Jazdy autobusu zabierającego dzieci na wyjazdy organizowane przez GCK w ramach Feryjnych Igraszek w II tygodniu ferii. Autobus będzie zatrzymywał się na przystankach szkolnych o godzinach wyszczególnionych w rozkładzie.

Uwaga przypominamy! Odbiór dzieci z wyjazdów, będzie odbywał się również na przystankach szkolnych. Dzieci, które po opuszczeniu autobusu mają wrócić do domu same muszą posiadać ze sobą PISEMNĄ ZGODĘ RODZICA NA SAMODZIELNY POWRÓT DO DOMU Z PRZYSTANKU i przekazać ją opiekunowi wycieczki.

rozk__ad_jazdy_autobusu_iit.jpg