facebook
Aktualności

Aktualności

Inspektorem Danych Osobowych jest Tomasz Wadas

tel. 509 737 586, iod@glogow.pl

Aktualności

archiwum >

Wydarzenia z ostatniego okresu

Gminny Dzień Kobiet
15/02/2019

Gminny Dzień Kobiet

8-go marca 2019r. na godz. 18:00 zapraszamy do Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Jaczowie na Gminny Dzień Kobiet. Podczas tegorocznej imprezy dla Pań zagrają:

[więcej...]
Podsumowanie Feryjnych Igraszek
13/02/2019

Podsumowanie Feryjnych Igraszek

Zakończył się czas ferii zimowych i odpoczynku od szkolnych obowiązków. Najważniejsze są jednak miłe wspomnienia, a tych z pewnością nie zabraknie uczestnikom Feryjnych Igraszek organizowanych przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej.

[więcej...]
BEZPŁATNE KURSY
13/02/2019

BEZPŁATNE KURSY

Gminne Centrum Kultury zaprasza na spotkanie organizacyjne dotyczące bezpłatnych kursów językowych i kursu komputerowego organizowanych przez firmę Severn Sp. z o. o. w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pn. „Znajomość języków i obsługi komputera furtką do większych szans na rynku pracy”.

[więcej...]
31/01/2019

ROZKŁAD JAZDY - II tydzień ferii

wstecz >

Udostępniamy Rozkłąd Jazdy autobusu zabierającego dzieci na wyjazdy organizowane przez GCK w ramach Feryjnych Igraszek w II tygodniu ferii. Autobus będzie zatrzymywał się na przystankach szkolnych o godzinach wyszczególnionych w rozkładzie. 

Uwaga przypominamy! Odbiór dzieci z wyjazdów, będzie odbywał się również na przystankach szkolnych. Dzieci, które po opuszczeniu autobusu mają wrócić do domu same muszą posiadać ze sobą PISEMNĄ ZGODĘ RODZICA NA SAMODZIELNY POWRÓT DO DOMU Z PRZYSTANKU i przekazać ją opiekunowi wycieczki.

 

rozk__ad_jazdy_autobusu_iit.jpg