PRZEDSIONEK RAJU 2019
16/07/2019

PRZEDSIONEK RAJU 2019

1 sierpnia 2019r. na godz. 19:00 serdecznie zapraszamy Państwa do sali w Zespole Pałacowo-Parkowym w Bądzowie na wyjątkową muzyczną, rajską ucztę – koncert muzyki barokowej utworów skomponowanych przez Jana Sebastiana Bacha.

WYNAJEM NOWEJ ŚWIETLICY W GAIKACH
15/07/2019

WYNAJEM NOWEJ ŚWIETLICY W GAIKACH

Z dniem 15 lipca 2019r. rozpoczynamy najmy świetlicy wiejskiej w Gaikach. Świetlica mieszcząca się w Gaikach pod nr 30 to nowoczesny budynek otwarty pod koniec maja tego roku.

DIAGNOZA - Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2019'
12/07/2019

DIAGNOZA - Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2019'

W ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2019’ publikujemy "Diagnozę i podsumowanie badań służących identyfikacji zasobów kulturotwórczych mieszkańców Gminy Jerzmanowa."

31/01/2019

ROZKŁAD JAZDY - II tydzień ferii

Udostępniamy Rozkłąd Jazdy autobusu zabierającego dzieci na wyjazdy organizowane przez GCK w ramach Feryjnych Igraszek w II tygodniu ferii. Autobus będzie zatrzymywał się na przystankach szkolnych o godzinach wyszczególnionych w rozkładzie.

Uwaga przypominamy! Odbiór dzieci z wyjazdów, będzie odbywał się również na przystankach szkolnych. Dzieci, które po opuszczeniu autobusu mają wrócić do domu same muszą posiadać ze sobą PISEMNĄ ZGODĘ RODZICA NA SAMODZIELNY POWRÓT DO DOMU Z PRZYSTANKU i przekazać ją opiekunowi wycieczki.

rozk__ad_jazdy_autobusu_iit.jpg