Akademia Zdrowia
19/04/2019

Akademia Zdrowia

Tuż po świętach zapraszamy Państwa na bezpłatny wykład Akademii Zdrowia na temat oczyszczania organizmu z metali ciężkich. Jak radzić sobie ze skutkami szkodliwego wpływu arsenu i smogu?

Wesołych Świąt
17/04/2019

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Wielkanocnych
najserdeczniejsze życzenia zdrowia,
spokoju oraz radosnych spotkań
w gronie rodziny i przyjaciół.

Informacja
17/04/2019

Informacja

Informujemy, że w okresie przedświątecznym w Wielki Piatek i Wielka Sobotę 19-20.04.2019r. Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej będzie zamkniete.

06/02/2019

XXI Polkowickie Dni Teatru „Oblicza Teatru”

W marcu do Polkowic ponownie zawitają teatry z całej Polski. Podczas XXI Polkowickich Dni Teatru „Oblicza Teatru” widzowie tradycyjnie będą mogli zobaczyć cenione i różnorodne spektakle w wykonaniu znanych aktorów. Jest to jedno z największych wydarzeń tego typu nie tylko w naszym regionie, lecz również w kraju.

– Dni Teatru to stały element polkowickiego kalendarza kulturalnego – mówi Bogusław Godlewski, Zastępca Dyrektora Polkowickiego Centrum Animacji. – Nie wyobrażam sobie, by mogło ich zabraknąć. Cieszę się, że w tym roku ponownie mamy przyjemność zaprezentować mieszkańcom tak bogaty repertuar.

W tegorocznej edycji wystąpią m.in. teatry z Warszawy, Krakowa, Szczecina i Katowic. Widzowie będą mogli wybrać się na spektakle komediowe, dramatyczne oraz muzyczne, inspirowane twórczością Jacka Kaczmarskiego oraz Zygmunta Koniecznego. Z pewnością dostarczą one wyjątkowych przeżyć wszystkim miłośnikom. Dodatkowo podczas uroczystej gali 11 marca zwycięzcom zeszłorocznej edycji zostaną wręczone Złote Miedziaki. Szczegółowy repertuar oraz informacje na temat spektakli dostępne będą na stronach www.pca.pl oraz www.obliczateatru.pl.

Bilety będzie można nabyć od 11 lutego od godziny 10:00 w Ośrodku Kultury (ul. Skalników 4).

Kontakt w sprawie biletów i rezerwacji:  76 746 88 14.

dni_teatru2019plakat_polkowice.jpg