Gminny Dzień Kobiet
15/02/2019

Gminny Dzień Kobiet

8-go marca 2019r. na godz. 18:00 zapraszamy do Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Jaczowie na Gminny Dzień Kobiet. Podczas tegorocznej imprezy dla Pań zagrają:

Podsumowanie Feryjnych Igraszek
13/02/2019

Podsumowanie Feryjnych Igraszek

Zakończył się czas ferii zimowych i odpoczynku od szkolnych obowiązków. Najważniejsze są jednak miłe wspomnienia, a tych z pewnością nie zabraknie uczestnikom Feryjnych Igraszek organizowanych przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej.

BEZPŁATNE KURSY
13/02/2019

BEZPŁATNE KURSY

Gminne Centrum Kultury zaprasza na spotkanie organizacyjne dotyczące bezpłatnych kursów językowych i kursu komputerowego organizowanych przez firmę Severn Sp. z o. o. w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pn. „Znajomość języków i obsługi komputera furtką do większych szans na rynku pracy”.

06/02/2019

XXI Polkowickie Dni Teatru „Oblicza Teatru”

W marcu do Polkowic ponownie zawitają teatry z całej Polski. Podczas XXI Polkowickich Dni Teatru „Oblicza Teatru” widzowie tradycyjnie będą mogli zobaczyć cenione i różnorodne spektakle w wykonaniu znanych aktorów. Jest to jedno z największych wydarzeń tego typu nie tylko w naszym regionie, lecz również w kraju.

– Dni Teatru to stały element polkowickiego kalendarza kulturalnego – mówi Bogusław Godlewski, Zastępca Dyrektora Polkowickiego Centrum Animacji. – Nie wyobrażam sobie, by mogło ich zabraknąć. Cieszę się, że w tym roku ponownie mamy przyjemność zaprezentować mieszkańcom tak bogaty repertuar.

W tegorocznej edycji wystąpią m.in. teatry z Warszawy, Krakowa, Szczecina i Katowic. Widzowie będą mogli wybrać się na spektakle komediowe, dramatyczne oraz muzyczne, inspirowane twórczością Jacka Kaczmarskiego oraz Zygmunta Koniecznego. Z pewnością dostarczą one wyjątkowych przeżyć wszystkim miłośnikom. Dodatkowo podczas uroczystej gali 11 marca zwycięzcom zeszłorocznej edycji zostaną wręczone Złote Miedziaki. Szczegółowy repertuar oraz informacje na temat spektakli dostępne będą na stronach www.pca.pl oraz www.obliczateatru.pl.

Bilety będzie można nabyć od 11 lutego od godziny 10:00 w Ośrodku Kultury (ul. Skalników 4).

Kontakt w sprawie biletów i rezerwacji:  76 746 88 14.

dni_teatru2019plakat_polkowice.jpg