PRZEDSIONEK RAJU 2019
16/07/2019

PRZEDSIONEK RAJU 2019

1 sierpnia 2019r. na godz. 19:00 serdecznie zapraszamy Państwa do sali w Zespole Pałacowo-Parkowym w Bądzowie na wyjątkową muzyczną, rajską ucztę – koncert muzyki barokowej utworów skomponowanych przez Jana Sebastiana Bacha.

WYNAJEM NOWEJ ŚWIETLICY W GAIKACH
15/07/2019

WYNAJEM NOWEJ ŚWIETLICY W GAIKACH

Z dniem 15 lipca 2019r. rozpoczynamy najmy świetlicy wiejskiej w Gaikach. Świetlica mieszcząca się w Gaikach pod nr 30 to nowoczesny budynek otwarty pod koniec maja tego roku.

DIAGNOZA - Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2019'
12/07/2019

DIAGNOZA - Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2019'

W ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2019’ publikujemy "Diagnozę i podsumowanie badań służących identyfikacji zasobów kulturotwórczych mieszkańców Gminy Jerzmanowa."

06/02/2019

XXI Polkowickie Dni Teatru „Oblicza Teatru”

W marcu do Polkowic ponownie zawitają teatry z całej Polski. Podczas XXI Polkowickich Dni Teatru „Oblicza Teatru” widzowie tradycyjnie będą mogli zobaczyć cenione i różnorodne spektakle w wykonaniu znanych aktorów. Jest to jedno z największych wydarzeń tego typu nie tylko w naszym regionie, lecz również w kraju.

– Dni Teatru to stały element polkowickiego kalendarza kulturalnego – mówi Bogusław Godlewski, Zastępca Dyrektora Polkowickiego Centrum Animacji. – Nie wyobrażam sobie, by mogło ich zabraknąć. Cieszę się, że w tym roku ponownie mamy przyjemność zaprezentować mieszkańcom tak bogaty repertuar.

W tegorocznej edycji wystąpią m.in. teatry z Warszawy, Krakowa, Szczecina i Katowic. Widzowie będą mogli wybrać się na spektakle komediowe, dramatyczne oraz muzyczne, inspirowane twórczością Jacka Kaczmarskiego oraz Zygmunta Koniecznego. Z pewnością dostarczą one wyjątkowych przeżyć wszystkim miłośnikom. Dodatkowo podczas uroczystej gali 11 marca zwycięzcom zeszłorocznej edycji zostaną wręczone Złote Miedziaki. Szczegółowy repertuar oraz informacje na temat spektakli dostępne będą na stronach www.pca.pl oraz www.obliczateatru.pl.

Bilety będzie można nabyć od 11 lutego od godziny 10:00 w Ośrodku Kultury (ul. Skalników 4).

Kontakt w sprawie biletów i rezerwacji:  76 746 88 14.

dni_teatru2019plakat_polkowice.jpg