Akademia Zdrowia
19/04/2019

Akademia Zdrowia

Tuż po świętach zapraszamy Państwa na bezpłatny wykład Akademii Zdrowia na temat oczyszczania organizmu z metali ciężkich. Jak radzić sobie ze skutkami szkodliwego wpływu arsenu i smogu?

Wesołych Świąt
17/04/2019

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Wielkanocnych
najserdeczniejsze życzenia zdrowia,
spokoju oraz radosnych spotkań
w gronie rodziny i przyjaciół.

Informacja
17/04/2019

Informacja

Informujemy, że w okresie przedświątecznym w Wielki Piatek i Wielka Sobotę 19-20.04.2019r. Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej będzie zamkniete.

06/02/2019

KONKURS FOTOGRAFICZNY ZJAWISKOWA GMINA ----> JERZMANOWA

Słowem kluczowym tegorocznej edycji konkursu fotograficznego organizowanego przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej jest słowo „zjawisko” czyli podkreślenie sytuacji oddziaływującej na zmysły w sposób wyjątkowy, może to być zdarzenie wyjątkowe, coś wyróżniającego się (zjawiska pogodowe, architektoniczne, przyrodnicze)­­; sytuacja oddziaływująca na zmysły danej jednostki w sposób wyjątkowy.

Celem konkursu jest zachęcanie fotografujących do dokumentowania życia Gminy Jerzmanowa. Oczekujemy zdjęć ukazujących zjawiskowe, fenomenalne, niepowtarzalne, wyjątkowe widoki, krajobrazy, sytuacje, wydarzenia zachodzące w gminie Jerzmanowa.

Mam nadzieję, że temat zachęci Was do twórczego działania i obserwowania wszystkiego co dzieje się w naszej Gminie w ciągu całego kalendarzowego roku.

Nagrodami w konkursie są: publikacja fotografii w kalendarzu wydawanym przez Gminne Centrum Kultury oraz nagroda pieniężna w wysokości 100zł za każde zwycięskie zdjęcie, które wejdzie w skład kalendarza.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Dokumenty do pobrania: REGULAMIN KONKURSU / FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY(dla osób pełnoletnich) / FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY(dla osób niepełnoletnich)

konkurs_fotograficzny_plakata3_00.jpg