PRZEDSIONEK RAJU 2019
16/07/2019

PRZEDSIONEK RAJU 2019

1 sierpnia 2019r. na godz. 19:00 serdecznie zapraszamy Państwa do sali w Zespole Pałacowo-Parkowym w Bądzowie na wyjątkową muzyczną, rajską ucztę – koncert muzyki barokowej utworów skomponowanych przez Jana Sebastiana Bacha.

WYNAJEM NOWEJ ŚWIETLICY W GAIKACH
15/07/2019

WYNAJEM NOWEJ ŚWIETLICY W GAIKACH

Z dniem 15 lipca 2019r. rozpoczynamy najmy świetlicy wiejskiej w Gaikach. Świetlica mieszcząca się w Gaikach pod nr 30 to nowoczesny budynek otwarty pod koniec maja tego roku.

DIAGNOZA - Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2019'
12/07/2019

DIAGNOZA - Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2019'

W ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2019’ publikujemy "Diagnozę i podsumowanie badań służących identyfikacji zasobów kulturotwórczych mieszkańców Gminy Jerzmanowa."

06/02/2019

KONKURS FOTOGRAFICZNY ZJAWISKOWA GMINA ----> JERZMANOWA

Słowem kluczowym tegorocznej edycji konkursu fotograficznego organizowanego przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej jest słowo „zjawisko” czyli podkreślenie sytuacji oddziaływującej na zmysły w sposób wyjątkowy, może to być zdarzenie wyjątkowe, coś wyróżniającego się (zjawiska pogodowe, architektoniczne, przyrodnicze)­­; sytuacja oddziaływująca na zmysły danej jednostki w sposób wyjątkowy.

Celem konkursu jest zachęcanie fotografujących do dokumentowania życia Gminy Jerzmanowa. Oczekujemy zdjęć ukazujących zjawiskowe, fenomenalne, niepowtarzalne, wyjątkowe widoki, krajobrazy, sytuacje, wydarzenia zachodzące w gminie Jerzmanowa.

Mam nadzieję, że temat zachęci Was do twórczego działania i obserwowania wszystkiego co dzieje się w naszej Gminie w ciągu całego kalendarzowego roku.

Nagrodami w konkursie są: publikacja fotografii w kalendarzu wydawanym przez Gminne Centrum Kultury oraz nagroda pieniężna w wysokości 100zł za każde zwycięskie zdjęcie, które wejdzie w skład kalendarza.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Dokumenty do pobrania: REGULAMIN KONKURSU / FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY(dla osób pełnoletnich) / FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY(dla osób niepełnoletnich)

konkurs_fotograficzny_plakata3_00.jpg