Gminny Dzień Kobiet
15/02/2019

Gminny Dzień Kobiet

8-go marca 2019r. na godz. 18:00 zapraszamy do Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Jaczowie na Gminny Dzień Kobiet. Podczas tegorocznej imprezy dla Pań zagrają:

Podsumowanie Feryjnych Igraszek
13/02/2019

Podsumowanie Feryjnych Igraszek

Zakończył się czas ferii zimowych i odpoczynku od szkolnych obowiązków. Najważniejsze są jednak miłe wspomnienia, a tych z pewnością nie zabraknie uczestnikom Feryjnych Igraszek organizowanych przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej.

BEZPŁATNE KURSY
13/02/2019

BEZPŁATNE KURSY

Gminne Centrum Kultury zaprasza na spotkanie organizacyjne dotyczące bezpłatnych kursów językowych i kursu komputerowego organizowanych przez firmę Severn Sp. z o. o. w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pn. „Znajomość języków i obsługi komputera furtką do większych szans na rynku pracy”.

06/02/2019

KONKURS FOTOGRAFICZNY ZJAWISKOWA GMINA ----> JERZMANOWA

Słowem kluczowym tegorocznej edycji konkursu fotograficznego organizowanego przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej jest słowo „zjawisko” czyli podkreślenie sytuacji oddziaływującej na zmysły w sposób wyjątkowy, może to być zdarzenie wyjątkowe, coś wyróżniającego się (zjawiska pogodowe, architektoniczne, przyrodnicze)­­; sytuacja oddziaływująca na zmysły danej jednostki w sposób wyjątkowy.

Celem konkursu jest zachęcanie fotografujących do dokumentowania życia Gminy Jerzmanowa. Oczekujemy zdjęć ukazujących zjawiskowe, fenomenalne, niepowtarzalne, wyjątkowe widoki, krajobrazy, sytuacje, wydarzenia zachodzące w gminie Jerzmanowa.

Mam nadzieję, że temat zachęci Was do twórczego działania i obserwowania wszystkiego co dzieje się w naszej Gminie w ciągu całego kalendarzowego roku.

Nagrodami w konkursie są: publikacja fotografii w kalendarzu wydawanym przez Gminne Centrum Kultury oraz nagroda pieniężna w wysokości 100zł za każde zwycięskie zdjęcie, które wejdzie w skład kalendarza.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Dokumenty do pobrania: REGULAMIN KONKURSU / FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY(dla osób pełnoletnich) / FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY(dla osób niepełnoletnich)

konkurs_fotograficzny_plakata3_00.jpg