FOTOWOLTAIKA - Spotkanie z firmą Energia Plus Gaz

FOTOWOLTAIKA - Spotkanie z firmą Energia Plus Gaz

Zapraszamy na spotkanie z firmą Energia Plus Gaz. W czwartek (27.06.2019) o godzinie 18:00 w sali w Smardzowie, odbędzie się spotkanie , którego tematem stanie się FOTOWOLTAIKA.

ANKIETA - Inicjatywy kulturalne

ANKIETA - Inicjatywy kulturalne

Jest nam niezmierne miło zaprosić Państwa do współpracy przy diagnozie potencjału kulturowego gminy Jerzmanowa.

Gra terenowa - regulamin

Gra terenowa - regulamin

Zapraszamy do udziału w grze terenowej zorganizowanej przez 125 Jaczowską Drużynę Harcerzy “Husaria” im.ks. Jeremiego Wiśniowieckiego, która odbędzie się podczas VI Festynu integracyjnego z osobami niepełnosprawnymi w najbliższą niedzielę (23.06.2019) w Smardzowie.

07/03/2019

Jerzmanowska Filmówka - nowa grupa

Zobaczcie spotkanie nowo powstałej grupy Jerzmanowskiej Filmówki - naszego koła filmowego. Pod czujnym okiem pana Zbigniewa Lipowskiego pani Zofii Głowackiej, dziewczyny stawiały pierwsze kroki przed i za kamerą.

Jeśli interesuje cię tworzenie filmów możesz dołączyć do koła w każdej chwili. Jerzmanowska Filmówka zaprasza wszystkich chętnych uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych lub szkół ponadgimnazjalnych z terenu Gminy Jerzmanowa. Zapisy w Gminnym Centrum Kultury w Jerzmanowej.