XXVI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych
25/03/2019

XXVI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych

Ruszają zapisy na XXVI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych Jaczów 2019'. Zapraszamy do udziału wszystkie chętne zespoły o charakterze ludowym, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Rozlicz Twój e-PIT
18/03/2019

Rozlicz Twój e-PIT

3 kwietnia 2019r. o godz. 17:00 zapraszamy Państwa do sali WDK w Jaczowie, na spotkanie, w trakcie którego zaprezentowana zostanie usługa e-PIT. Spotkanie będzie prowadził Naczelnik Urzędu Skarbowego w Głogowie wraz ze specjalistą w zakresie rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych.

ROBOTYKA - Warsztaty
15/03/2019

ROBOTYKA - Warsztaty

Robotyka to bardzo młoda dziedzina nauki i w bardzo dużym skrócie można powiedzieć, że zajmuje się budowaniem urządzeń, które ułatwiają nam życie, w tym także robotów. Coraz chętniej więc  zapisujemy nasze pociechy na zajęcia, które rozwijać będą „przy okazji” wiedzę z matematyki i fizyki ale również wspomogą dziecko w manualnej sferze jego rozwoju.

07/03/2019

Jerzmanowska Filmówka - nowa grupa

Zobaczcie spotkanie nowo powstałej grupy Jerzmanowskiej Filmówki - naszego koła filmowego. Pod czujnym okiem pana Zbigniewa Lipowskiego pani Zofii Głowackiej, dziewczyny stawiały pierwsze kroki przed i za kamerą.

Jeśli interesuje cię tworzenie filmów możesz dołączyć do koła w każdej chwili. Jerzmanowska Filmówka zaprasza wszystkich chętnych uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych lub szkół ponadgimnazjalnych z terenu Gminy Jerzmanowa. Zapisy w Gminnym Centrum Kultury w Jerzmanowej.