FOTOWOLTAIKA - Spotkanie z firmą Energia Plus Gaz

FOTOWOLTAIKA - Spotkanie z firmą Energia Plus Gaz

Zapraszamy na spotkanie z firmą Energia Plus Gaz. W czwartek (27.06.2019) o godzinie 18:00 w sali w Smardzowie, odbędzie się spotkanie , którego tematem stanie się FOTOWOLTAIKA.

ANKIETA - Inicjatywy kulturalne

ANKIETA - Inicjatywy kulturalne

Jest nam niezmierne miło zaprosić Państwa do współpracy przy diagnozie potencjału kulturowego gminy Jerzmanowa.

Gra terenowa - regulamin

Gra terenowa - regulamin

Zapraszamy do udziału w grze terenowej zorganizowanej przez 125 Jaczowską Drużynę Harcerzy “Husaria” im.ks. Jeremiego Wiśniowieckiego, która odbędzie się podczas VI Festynu integracyjnego z osobami niepełnosprawnymi w najbliższą niedzielę (23.06.2019) w Smardzowie.

23/04/2019

Wakacyjny Maraton Dance

Trwają zapisy na przegląd zespołów wykonujących muzykę dance pn. Wakacyjny Maraton Dance.

Zapraszamy do udziału wszystkie chętne zespoły wykonujące muzykę dance, w szczególności o charakterze weselnym czy biesiadnym. Zwycięski zespół, wyłoniony w wyniku głosowania publiczności otrzyma nagrodę w wysokości 2 000zł.

Impreza odbędzie się 3 sierpnia 2019r. w Amfiteatrze przy WDK w Jaczowie.

Wypełnioną Kartę Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 1 lipca 2019r. drogą mailową na adres: kontakt@gckjerzmanowa.pl lub r.zwolinska@gckjerzmanowa.pl.

Regulamin i karta zgłoszeń dostępna do pobrania tutaj >> pdf regulamin_i_karta_wakacyjnego_maratonu_dance

wakacyjny_maraton_dence_a4.jpg