XXVI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych
25/03/2019

XXVI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych

Ruszają zapisy na XXVI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych Jaczów 2019'. Zapraszamy do udziału wszystkie chętne zespoły o charakterze ludowym, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Rozlicz Twój e-PIT
18/03/2019

Rozlicz Twój e-PIT

3 kwietnia 2019r. o godz. 17:00 zapraszamy Państwa do sali WDK w Jaczowie, na spotkanie, w trakcie którego zaprezentowana zostanie usługa e-PIT. Spotkanie będzie prowadził Naczelnik Urzędu Skarbowego w Głogowie wraz ze specjalistą w zakresie rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych.

ROBOTYKA - Warsztaty
15/03/2019

ROBOTYKA - Warsztaty

Robotyka to bardzo młoda dziedzina nauki i w bardzo dużym skrócie można powiedzieć, że zajmuje się budowaniem urządzeń, które ułatwiają nam życie, w tym także robotów. Coraz chętniej więc  zapisujemy nasze pociechy na zajęcia, które rozwijać będą „przy okazji” wiedzę z matematyki i fizyki ale również wspomogą dziecko w manualnej sferze jego rozwoju.

13/03/2019

Wakacyjny Maraton Dance

Ruszają zapisy na przegląd zespołów wykonujących muzykę dance pn. Wakacyjny Maraton Dance.

Zapraszamy do udziału wszystkie chętne zespoły wykonujące muzykę dance, w szczególności o charakterze weselnym czy biesiadnym. Zwycięski zespół, wyłoniony w wyniku głosowania publiczności otrzyma nagrodę w wysokości 2 000zł.

Impreza odbędzie się 3 sierpnia 2019r. w Amfiteatrze przy WDK w Jaczowie.

Wypełnioną Kartę Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 1 lipca 2019r. drogą mailową na adres: kontakt@gckjerzmanowa.pl lub r.zwolinska@gckjerzmanowa.pl.

Regulamin i karta zgłoszeń dostępna do pobrania tutaj >> pdf regulamin_i_karta_wakacyjnego_maratonu_dance

wakacyjny_maraton_dence_a4.jpg