Akademia Zdrowia
19/04/2019

Akademia Zdrowia

Tuż po świętach zapraszamy Państwa na bezpłatny wykład Akademii Zdrowia na temat oczyszczania organizmu z metali ciężkich. Jak radzić sobie ze skutkami szkodliwego wpływu arsenu i smogu?

Wesołych Świąt
17/04/2019

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Wielkanocnych
najserdeczniejsze życzenia zdrowia,
spokoju oraz radosnych spotkań
w gronie rodziny i przyjaciół.

Informacja
17/04/2019

Informacja

Informujemy, że w okresie przedświątecznym w Wielki Piatek i Wielka Sobotę 19-20.04.2019r. Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej będzie zamkniete.

11/04/2019

Wystawa Stołów Wielkanocnych

W najbliższą sobotę (13.04) w godzinach 12:00 – 18:00, zapraszamy do Galerii Glogovia. Podczas imprezy pn. Wielkanocne cuda wianki Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprezentuje prace rękodzieła artystycznego wykonywane w ramach organizowanych w gminie Jerzmanowa zajęć na Wystawie Stołów Wielkanocnych. Lokalną twórczość pełną wielkanocnych inspiracji znajdziesz na pewno na naszym stoisku. Widzimy się w Głogowie.

plakat_gck_glogovia.jpg