facebook
Aktualności

Aktualności

Inspektorem Danych Osobowych jest Tomasz Wadas

tel. 509 737 586, iod@glogow.pl

Aktualności

archiwum >

Wydarzenia z ostatniego okresu

Dożynki Gminy Jerzmanowa
19/08/2019

Dożynki Gminy Jerzmanowa

Wójt Gminy Jerzmanowa oraz Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej serdecznie zapraszają na tegoroczne święto plonów czyli Dożynki Gminy Jerzmanowa,...

[więcej...]
W cieniu Kolegiaty - relacja
19/08/2019

W cieniu Kolegiaty - relacja

Piękna słoneczna pogoda dopisała na tegorocznej 13. edycji W cieniu Kolegiaty. Impreza zorganizowana przez parafię kolegiacką, powiat głogowski oraz wojsko polskie przyciągnęła tłumy zwiedzających.

[więcej...]
ZAJĘCIA WAKACYJNE – podsumowanie
12/08/2019

ZAJĘCIA WAKACYJNE – podsumowanie

Wakacyjne skarby zostały odkryte, tym samym zajęcia wakacyjne 2019 organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej dobiegły końca. 

[więcej...]
07/05/2019

DOM KULTURY + INICJATYWY LOKALNE

wstecz >

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Gminne Centrum Kultury jako jedna z 50  instytucji kultury w Polsce uzyska dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury na zadanie „Jerzmanowskie inicjatywy kulturalne w Gminie Jerzmanowa” w ramach programu DOM KULTURY + INICJATYWY LOKALNE.

      Projekt podzielony jest na dwa etapy. Pierwszy polega na  przeprowadzeniu diagnozy identyfikującej zasoby kulturotwórcze mieszkańców gminy oraz rozpoznanie potrzeb i oczekiwań różnych grup społecznych w zakresie kulturalnych inicjatyw lokalnych. W trakcie tego etapu będziemy spotykać się z mieszkańcami gminy Jerzmanowa oraz osobami związanymi z gminą, będziemy przeprowadzali wywiady grupowe i indywidualne oraz zbierali opinie w Fabryce Marzeń podczas  organizowanych imprez. Spotkacie nas w przestrzeni publicznej oraz w świetlicach wiejskich. W lipcu ogłosimy konkurs pn. „Jerzmanowskie Inicjatywy Kulturalne” na najciekawsze lokalne pomysły na kulturę, gdzie będziecie mogli  zrealizować swoje  wydarzenia i przedsięwzięcia. Pomożemy  skonstruować  m.in. harmonogram działań i budżet.

     W drugim etapie programu GCK będzie dofinansowywało wybrane w konkursie  inicjatywy, które będą realizowane w drugiej połowie bieżącego roku.

    Zachęcamy mieszkańców do czynnego włączania się w diagnozę. Wasze opinie są dla nas na wagę złota, ponieważ one będą kształtować dalszy rozwój kultury w Gminie Jerzmanowa. MAMY ZASOBY, MAMY POTRZEBĘ DZIAŁAŃ, SZUKAMY  INICJATYW I LOKALNYCH PARTNERÓW DO ICH REALIZACJI.

nck_dom_kultury_plus_znck_kolor_rgb.jpg