Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego nr ZZP.JP.7.2019r., dotyczącego usługi cateringowej dożynek gminnych w 2019r. w Jaczowie.

Gminny Dzień Dziecka - Średniowieczna Jerzmanowa

Gminny Dzień Dziecka - Średniowieczna Jerzmanowa

1 czerwca 2019 od godziny 12:00 zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na teren Zespołu Pałacowo-Parkowego w Jerzmanowej na Gminny Dzień Dziecka pn. "Średniowieczna Jerzmanowa".

Urocze Spotkanie Przyjaciół Zespołu JACZOWIACY

Urocze Spotkanie Przyjaciół Zespołu JACZOWIACY

JACZOWIACY to wyjątkowy i jedyny zespół ludowy działający na terenie gminy Jerzmanowa. Promuje gminę podczas przeglądów, festiwali ludowych, konkursów, występując na scenach lokalnych oraz w całym regionie Dolnego Śląska. Okazją do podsumowania działalności Jaczowiaków było Spotkanie Przyjaciół Zespołu, które wypełniło śpiewem i tańcem WDK w Jaczowie w minione sobotnie popołudnie (18.05).

10/05/2019

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLONTARIUSZA

W związku z rozpoczęciem  realizacji zadania  pn. „Jerzmanowskie  inicjatywy kulturalne w Gminie Jerzmanowa” Gminne Centrum Kultury  w Jerzmanowej OGŁASZA  NABÓR WOLONTARIUSZY  do pracy w programie  Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2019, którego GCK  jest  Beneficjentem.

Do zadań  wolontariusza należeć będzie:

1. przeprowadzenie  wywiadów  spacerowych  w formie ankiet  identyfikujących  zasoby kulturotwórcze mieszkańców gminy Jerzmanowa, ich oczekiwania i potrzeby w zakresie  kultury;  wywiady przeprowadzane w przestrzeni publicznej  Gminy Jerzmanowa (21 – 24.05.2019r.)

2. pomoc  przy  zbieraniu opinii  uczestników  imprez  w Fabrykach Marzeń   podczas  Dnia Dziecka (01.06.2019r.), Festynu Integracyjnego  z Osobami Niepełnosprawnymi (23.06.2019r.) i Spotkania Kultur (07.07.2019r.),

3. pomoc  przy  organizacji  spotkań z mieszkańcami  mających na celu  przeprowadzenie diagnozy ( 5-18.06.2019r.).

Zaangażowanie  wolontariuszy: od  20 maja 2019r. do 7 lipca 2019r. (ok. 5 godz. tygodniowo)

Wymagania:
- chęć współpracy na rzecz społeczności lokalnej,
- komunikatywność,
- zaangażowanie,
- umiejętność pracy w zespole,
- bardzo mile widziany udział w wolontariacie MŁODZIEŻY

JEŚLI CHCESZ  WZIĄĆ UDZIAŁ W CIEKAWYCH WYDARZENIACH,  POZNAĆ NOWYCH  LUDZI  ORAZ   MIEĆ SWÓJ  UDZIAŁ   W ROZWOJU  KULTURY W GMINIE  JERZMANOWA  NIE ZWLEKAJ …

Do 15 maja  2019r.

…PRZEŚLIJ  SWOJE CV (wraz z podpisaną zgodą na  przetwarzanie danych osobowych)   NA   ADRES   kontakt@gckjerzmanowa.pl

lub

…DOSTARCZ  SWOJE CV (wraz z podpisaną  zgodą na przetwarzanie danych osobowych)  OSOBIŚCIE  POD ADRES   Jerzmanowa ul. Głogowska 7 pok. nr 3