ZAPYTANIE OFERTOWE
13/02/2020

ZAPYTANIE OFERTOWE

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. "Zakup i dostawa środków czystości do obiektów/świetlic wiejskich administrowanych przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej."

Działają świetlice w Jerzmanowie i Kurowie Małym
13/02/2020

Działają świetlice w Jerzmanowie i Kurowie Małym

Z początkiem lutego 2020r. dzieci i młodzież z miejscowości Jarzmanowa i Kurów Mały mogą codziennie korzystać z pomieszczeń świetlicowych pod opieką animatorki pani Moniki Dyby.

Spełnienie kolejnego marzenia -  Nowe Logo GCK w Jerzmanowej
12/02/2020

Spełnienie kolejnego marzenia - Nowe Logo GCK w Jerzmanowej

Logo pomaga w budowaniu wizerunku, a jako zestaw elementów stanowi funkcję reprezentacyjną. Od lutego 2020r., dbając o promowanie wizerunku i podążając z duchem czasu, identyfikacja wizualna Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej reprezentowana jest przez nowe logo.

10/05/2019

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLONTARIUSZA

W związku z rozpoczęciem  realizacji zadania  pn. „Jerzmanowskie  inicjatywy kulturalne w Gminie Jerzmanowa” Gminne Centrum Kultury  w Jerzmanowej OGŁASZA  NABÓR WOLONTARIUSZY  do pracy w programie  Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2019, którego GCK  jest  Beneficjentem.

Do zadań  wolontariusza należeć będzie:

1. przeprowadzenie  wywiadów  spacerowych  w formie ankiet  identyfikujących  zasoby kulturotwórcze mieszkańców gminy Jerzmanowa, ich oczekiwania i potrzeby w zakresie  kultury;  wywiady przeprowadzane w przestrzeni publicznej  Gminy Jerzmanowa (21 – 24.05.2019r.)

2. pomoc  przy  zbieraniu opinii  uczestników  imprez  w Fabrykach Marzeń   podczas  Dnia Dziecka (01.06.2019r.), Festynu Integracyjnego  z Osobami Niepełnosprawnymi (23.06.2019r.) i Spotkania Kultur (07.07.2019r.),

3. pomoc  przy  organizacji  spotkań z mieszkańcami  mających na celu  przeprowadzenie diagnozy ( 5-18.06.2019r.).

Zaangażowanie  wolontariuszy: od  20 maja 2019r. do 7 lipca 2019r. (ok. 5 godz. tygodniowo)

Wymagania:
- chęć współpracy na rzecz społeczności lokalnej,
- komunikatywność,
- zaangażowanie,
- umiejętność pracy w zespole,
- bardzo mile widziany udział w wolontariacie MŁODZIEŻY

JEŚLI CHCESZ  WZIĄĆ UDZIAŁ W CIEKAWYCH WYDARZENIACH,  POZNAĆ NOWYCH  LUDZI  ORAZ   MIEĆ SWÓJ  UDZIAŁ   W ROZWOJU  KULTURY W GMINIE  JERZMANOWA  NIE ZWLEKAJ …

Do 15 maja  2019r.

…PRZEŚLIJ  SWOJE CV (wraz z podpisaną zgodą na  przetwarzanie danych osobowych)   NA   ADRES   kontakt@gckjerzmanowa.pl

lub

…DOSTARCZ  SWOJE CV (wraz z podpisaną  zgodą na przetwarzanie danych osobowych)  OSOBIŚCIE  POD ADRES   Jerzmanowa ul. Głogowska 7 pok. nr 3