Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego nr ZZP.JP.7.2019r., dotyczącego usługi cateringowej dożynek gminnych w 2019r. w Jaczowie.

Gminny Dzień Dziecka - Średniowieczna Jerzmanowa

Gminny Dzień Dziecka - Średniowieczna Jerzmanowa

1 czerwca 2019 od godziny 12:00 zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na teren Zespołu Pałacowo-Parkowego w Jerzmanowej na Gminny Dzień Dziecka pn. "Średniowieczna Jerzmanowa".

Urocze Spotkanie Przyjaciół Zespołu JACZOWIACY

Urocze Spotkanie Przyjaciół Zespołu JACZOWIACY

JACZOWIACY to wyjątkowy i jedyny zespół ludowy działający na terenie gminy Jerzmanowa. Promuje gminę podczas przeglądów, festiwali ludowych, konkursów, występując na scenach lokalnych oraz w całym regionie Dolnego Śląska. Okazją do podsumowania działalności Jaczowiaków było Spotkanie Przyjaciół Zespołu, które wypełniło śpiewem i tańcem WDK w Jaczowie w minione sobotnie popołudnie (18.05).

14/05/2019

Obóz Wędrowny

Ruszają zapisy na organizowany w okresie wakacyjnym OBÓZ WĘDROWNY pn. „Szlakiem wydarzeń historyczno-kulturalnych” dla dzieci w wieku 12-16 lat.

Jesteś zapalonym poszukiwaczem przygód? Czekają na Ciebie niezapomniane wrażenia, wyjątkowe krajobrazy i zwiedzanie historycznych zamków. Celem podróży jest Jura Krakowsko – Częstochowska. Termin wyjazdu 5-14 sierpnia 2019r.

Trasa przebiegać będzie przez  Częstochowę – Olsztyn – Złoty Potok – Jaworznik – Rzędkowice – Ogrodzieniec - Olkusz – Ojców – Kraków.

Zaplanuj wakacje razem z nami!

Szczegółowe informacje pod nr 76 838 43 24

Do pobrania Karta kwalifikacyjna