Dożynki Gminy Jerzmanowa
19/08/2019

Dożynki Gminy Jerzmanowa

Wójt Gminy Jerzmanowa oraz Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej serdecznie zapraszają na tegoroczne święto plonów czyli Dożynki Gminy Jerzmanowa,...

W cieniu Kolegiaty - relacja
19/08/2019

W cieniu Kolegiaty - relacja

Piękna słoneczna pogoda dopisała na tegorocznej 13. edycji W cieniu Kolegiaty. Impreza zorganizowana przez parafię kolegiacką, powiat głogowski oraz wojsko polskie przyciągnęła tłumy zwiedzających.

ZAJĘCIA WAKACYJNE – podsumowanie
12/08/2019

ZAJĘCIA WAKACYJNE – podsumowanie

Wakacyjne skarby zostały odkryte, tym samym zajęcia wakacyjne 2019 organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej dobiegły końca.

14/05/2019

Obóz Wędrowny

Ruszają zapisy na organizowany w okresie wakacyjnym OBÓZ WĘDROWNY pn. „Szlakiem wydarzeń historyczno-kulturalnych” dla dzieci w wieku 12-16 lat.

Jesteś zapalonym poszukiwaczem przygód? Czekają na Ciebie niezapomniane wrażenia, wyjątkowe krajobrazy i zwiedzanie historycznych zamków. Celem podróży jest Jura Krakowsko – Częstochowska. Termin wyjazdu 5-14 sierpnia 2019r.

Trasa przebiegać będzie przez  Częstochowę – Olsztyn – Złoty Potok – Jaworznik – Rzędkowice – Ogrodzieniec - Olkusz – Ojców – Kraków.

Zaplanuj wakacje razem z nami!

Szczegółowe informacje pod nr 76 838 43 24

Do pobrania Karta kwalifikacyjna