Kalendarium

Imprezy, festyny oraz atrakcje organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej jednarozowo oraz cyklicznie.

• Rodzinne psoty
    18/05/2020

Rodzinne psoty

Zapraszamy na tydzień zabaw i konkursów – ONLINE.

• GCK Online
    18/05/2020

GCK Online

Tygodniowy plan działań online. Od 18 do 22 maja 2020 r.

• Zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe
    06/04/2020

Zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe

Zapraszamy na zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe online

• Lubię tworzyć
    03/02/2020

Lubię tworzyć

Warsztaty rękodzieła dla dzieci i dorosłych.

• Zajęcia psychoruchowe
    02/02/2020

Zajęcia psychoruchowe

Zapraszamy rodziców wraz z dziecmi na zajecia psychoruchowe czyli terapię tańcem i ruchem. Wytańczyć siebie to warsztaty rozwoju osobistego oparte na pracy z ciałem.

• Robotyka i programowanie
    31/01/2020

Robotyka i programowanie

Zapraszamy dzieci i młodzież do nauki przez zabawę i wykorzystanie technologii by rozwijać kreatywność czyli warsztaty robotyki i programowania.

• Warsztaty plastyczne
    31/01/2020

Warsztaty plastyczne

Zajęcia dla dzieci

• Koło Teatralne
    12/09/2019

Koło Teatralne

Masz talent aktorski, duszę artysty, ciekawe pomysły? W każdy wtorek odbywają się spotkania Koła Teatralnego w godz. 16:00-17:00 w sali OSP w Jerzmanowej, a od godz. 17:15-18:15 "Zabawy w teatr" w Potoczku.

• KOŁO FILMOWE
    16/03/2018

KOŁO FILMOWE "JERZMANOWSKA FILMÓWKA"

ZAPYTANIE OFERTOWE

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. "ZAKUP I DOSTAWA  SPRZĘTU FOTOGRAFICZNEGO I AKCESORIÓW DLA GMINNEGO CENTRUM KULTURY W JERZMANOWEJ"

SKRZYDEŁKA NADZIEWANE MIĘSEM MIELONYM I PIECZARKAMI

To przepis, który może stać się hitem rodzinnych przyjęć. Dziś w kolejnej odsłonie sztuki kulinarnej - chrupiące skrzydełka kurczaka wypełnione soczystym farszem, które sprawią że degustacja stanie się niezapomnianym posiłkiem.

Nowe życie starej książki - MYSZ

Jeśli macie w domu dużo starych, niepotrzebnych książek i szukacie inspiracji na oryginalne dekoracje może spodoba Wam się pomysł na „Mysz.”

Igielnik w kształcie dyni

Poduszeczka na igły czy szpilki bardzo ułatwia organizację szycia. Sprawia, że nic się nie gubi, a praca staje się łatwiejsza i przyjemniejsza. Za pomocą igielnika łatwo utrzymamy w porządku wszystkie igły, szpilki i agrafki podczas szycia.

27/04/2020
Origami - Kolorowy wąż

Origami to sztuka składania papieru pochodząca z Chin, natomiast została rozwinięta w Japonii i dlatego uważa się ją za tradycyjną sztukę japońską. Kluczowym elementem sztuki origami jest papier. Większość modeli wykonywanych jest z jednego arkusza, który ma kształt kwadratu. Znaczący wpływ na to jak będzie wyglądała stworzona figura ma zaś jego typ i kolor.

24/04/2020