Kalendarz imprez

Imprezy, festyny oraz atrakcje organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej

• VI Gala Talentów
    16/11/2018

VI Gala Talentów

• KOŁO FILMOWE
    16/03/2018

KOŁO FILMOWE "JERZMANOWSKA FILMÓWKA"

• KOŁO TEATRALNE
    16/03/2018

KOŁO TEATRALNE

• Konkurs fotograficzny
    13/02/2018

Konkurs fotograficzny

• Zajęcia dla dzieci
    18/10/2017

Zajęcia dla dzieci

Przegląd Zespołów Ludowych

Przez 25 lat Przegląd Zespołów Ludowych  był  kulturalną  wizytówką  Jaczowa. Tegoroczny  jubileuszowy przegląd (09.0.6) miał  szczególne znaczenie ze względu na uroczyste otwarcie nowo wybudowanej sceny.

11/06/2018
Gminny Dzień Dziecka 2018

W minioną sobotę w gminie Jerzmanowa świętowaliśmy Dzień Dziecka. Organizatorzy przygotowali  moc atrakcji dla najmłodszych mieszkańców gminy. Były zamki dmuchane, kącik plastyczny, trampoliny, elektroniczny paintball, zdalnie sterowane samochody, strefa lego, kule zorbingowe  i wiele innych zabaw dla dzieci.

05/06/2018
Gminny Dzień Dziecka

Z okazji święta Wszystkich Dzieci składamy najpiękniejsze życzenia, samych radosnych chwil i spełnienia nawet tych najskrytszych marzeń. Na obchody Dnia Dziecka zapraszamy już jutro od godziny 12:00. Dla zainteresowych dostępny jest pdf Regulamin imprezy

01/06/2018
Jubileusz sołectwa - 10 lat Zofiówki

Po raz pierwszy w historii  gminy Jerzmanowa obchodzono  jubileusz  sołectwa. Najmłodszemu sołectwu – Zofiówce stuknęło  już 10 lat. Z tej okazji  zorganizowano  uroczystość, podczas której na niewielkim placu w środku wsi spotkali się mieszkańcy  Zofiówki, włodarze gminy oraz zaproszeni goście.

29/05/2018
Zawody Ligi Szkółek Kolarskich  MTB Zagłębia Miedziowego

Zawody Ligi Szkółek Kolarskich MTB Zagłębia Miedziowego

W minioną sobotę  (26.05) Gminne Centrum Kultury  w Jerzmanowej wsparło organizacyjnie  zawody Ligi Szkółek Kolarskich  MTB Zagłębia Miedziowego.  Patronat nad wyścigiem  objął wójt Lesław Golba,  a  gospodarzem  jerzmanowskiego etapu był Klub Sportowy  Bike Team.

29/05/2018