FOTOWOLTAIKA - Spotkanie z firmą Energia Plus Gaz

FOTOWOLTAIKA - Spotkanie z firmą Energia Plus Gaz

Zapraszamy na spotkanie z firmą Energia Plus Gaz. W czwartek (27.06.2019) o godzinie 18:00 w sali w Smardzowie, odbędzie się spotkanie , którego tematem stanie się FOTOWOLTAIKA.

ANKIETA - Inicjatywy kulturalne

ANKIETA - Inicjatywy kulturalne

Jest nam niezmierne miło zaprosić Państwa do współpracy przy diagnozie potencjału kulturowego gminy Jerzmanowa.

Gra terenowa - regulamin

Gra terenowa - regulamin

Zapraszamy do udziału w grze terenowej zorganizowanej przez 125 Jaczowską Drużynę Harcerzy “Husaria” im.ks. Jeremiego Wiśniowieckiego, która odbędzie się podczas VI Festynu integracyjnego z osobami niepełnosprawnymi w najbliższą niedzielę (23.06.2019) w Smardzowie.

22/05/2019

Gminny Dzień Dziecka - Średniowieczna Jerzmanowa

1 czerwca 2019 od godziny 12:00 zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na teren Zespołu Pałacowo-Parkowego w Jerzmanowej na Gminny Dzień Dziecka pn. "Średniowieczna Jerzmanowa".

W programie mnóstwo atrakcji, zabaw i konkursy z nagrodami!

Przyjdź! Podróż do czasów średniowiecza zapewnią:

- warsztaty tkackie,
- czerpanie papieru,
- młynopiekarnia,
- średniowieczne pokazy walk i uzbrojenia,
- średniowieczna karuzela.

Twój uśmiech wywołają trampoliny, elektroniczny paintball, zawody sportowe z nagrodami. Maluchy pograsują w kuleczkowym basenie, średniowiecznych animacjach, zabawach klockami PLAYMAIS. Mamy zasięgną porady w specjalnie przygotowanej dla nich średniowiecznej komnacie porad.
Warto być z nami!

dzien_dziecka__plakat_www.jpg