Zajęcia dla dzieci i młodzieży - Ankieta
16/09/2019

Zajęcia dla dzieci i młodzieży - Ankieta

Uprzejmie prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej  rozpoznania potrzeb związanych z udziałem dzieci i młodzieży w zajęciach organizowanych przez Gminne Centrum Kultury. Ankieta skierowana jest do rodziców i opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Państwa odpowiedzi pozwolą nam dopracować ofertę zajęć popołudniowych, w których chętnie uczestniczyć będę Państwa pociechy.

ZAPYTANIE OFERTOWE
12/09/2019

ZAPYTANIE OFERTOWE

Gminne Cetrum Kultury zaprasza do składania ofert na dostawę 700 sztuk maskotek pluszowych z napisem o treści "Gmina Jerzmanowa".

Rodzinna Współpracownia
12/09/2019

Rodzinna Współpracownia

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej oraz autorki projektu zapraszają wszystkich chętnych do udziału w niesamowicie rodzinnej inicjatywie. Rodzinna Współpracownia to wyjątkowe warsztaty dla całej rodziny.

22/05/2019

Gminny Dzień Dziecka - Średniowieczna Jerzmanowa

1 czerwca 2019 od godziny 12:00 zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na teren Zespołu Pałacowo-Parkowego w Jerzmanowej na Gminny Dzień Dziecka pn. "Średniowieczna Jerzmanowa".

W programie mnóstwo atrakcji, zabaw i konkursy z nagrodami!

Przyjdź! Podróż do czasów średniowiecza zapewnią:

- warsztaty tkackie,
- czerpanie papieru,
- młynopiekarnia,
- średniowieczne pokazy walk i uzbrojenia,
- średniowieczna karuzela.

Twój uśmiech wywołają trampoliny, elektroniczny paintball, zawody sportowe z nagrodami. Maluchy pograsują w kuleczkowym basenie, średniowiecznych animacjach, zabawach klockami PLAYMAIS. Mamy zasięgną porady w specjalnie przygotowanej dla nich średniowiecznej komnacie porad.
Warto być z nami!

dzien_dziecka__plakat_www.jpg