Zajęcia dla dzieci i młodzieży - Ankieta
16/09/2019

Zajęcia dla dzieci i młodzieży - Ankieta

Uprzejmie prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej  rozpoznania potrzeb związanych z udziałem dzieci i młodzieży w zajęciach organizowanych przez Gminne Centrum Kultury. Ankieta skierowana jest do rodziców i opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Państwa odpowiedzi pozwolą nam dopracować ofertę zajęć popołudniowych, w których chętnie uczestniczyć będę Państwa pociechy.

ZAPYTANIE OFERTOWE
12/09/2019

ZAPYTANIE OFERTOWE

Gminne Cetrum Kultury zaprasza do składania ofert na dostawę 700 sztuk maskotek pluszowych z napisem o treści "Gmina Jerzmanowa".

Rodzinna Współpracownia
12/09/2019

Rodzinna Współpracownia

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej oraz autorki projektu zapraszają wszystkich chętnych do udziału w niesamowicie rodzinnej inicjatywie. Rodzinna Współpracownia to wyjątkowe warsztaty dla całej rodziny.

22/05/2019

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego nr ZZP.JP.7.2019r., dotyczącego usługi cateringowej dożynek gminnych w 2019r. w Jaczowie.

pdf wybor_oferty_zzp_jp_7_2019