FOTOWOLTAIKA - Spotkanie z firmą Energia Plus Gaz

FOTOWOLTAIKA - Spotkanie z firmą Energia Plus Gaz

Zapraszamy na spotkanie z firmą Energia Plus Gaz. W czwartek (27.06.2019) o godzinie 18:00 w sali w Smardzowie, odbędzie się spotkanie , którego tematem stanie się FOTOWOLTAIKA.

ANKIETA - Inicjatywy kulturalne

ANKIETA - Inicjatywy kulturalne

Jest nam niezmierne miło zaprosić Państwa do współpracy przy diagnozie potencjału kulturowego gminy Jerzmanowa.

Gra terenowa - regulamin

Gra terenowa - regulamin

Zapraszamy do udziału w grze terenowej zorganizowanej przez 125 Jaczowską Drużynę Harcerzy “Husaria” im.ks. Jeremiego Wiśniowieckiego, która odbędzie się podczas VI Festynu integracyjnego z osobami niepełnosprawnymi w najbliższą niedzielę (23.06.2019) w Smardzowie.

07/06/2019

ŚREDNIOWIECZNA FOTOBUDKA

Nietypowa średniowieczna fotobudka była jedną z naszych atrakcji na Gminnym Dniu Dziecka. Dla tych z Państwa, którzy chętnie z niej skorzystali przedstwaiamy galerię zdjęć.

Jeśli w galerii nie ma Waszych zdjęć lub chcielibyście uzyskać je w pełnej rozdzielczości prosimy o kontak w wiadomości prywatnej na FB lub na maila a.stec@gckjerzmanowa.pl