FOTOWOLTAIKA - Spotkanie z firmą Energia Plus Gaz

FOTOWOLTAIKA - Spotkanie z firmą Energia Plus Gaz

Zapraszamy na spotkanie z firmą Energia Plus Gaz. W czwartek (27.06.2019) o godzinie 18:00 w sali w Smardzowie, odbędzie się spotkanie , którego tematem stanie się FOTOWOLTAIKA.

ANKIETA - Inicjatywy kulturalne

ANKIETA - Inicjatywy kulturalne

Jest nam niezmierne miło zaprosić Państwa do współpracy przy diagnozie potencjału kulturowego gminy Jerzmanowa.

Gra terenowa - regulamin

Gra terenowa - regulamin

Zapraszamy do udziału w grze terenowej zorganizowanej przez 125 Jaczowską Drużynę Harcerzy “Husaria” im.ks. Jeremiego Wiśniowieckiego, która odbędzie się podczas VI Festynu integracyjnego z osobami niepełnosprawnymi w najbliższą niedzielę (23.06.2019) w Smardzowie.

07/06/2019

Fabryka Marzeń

Mamy nadzieję że wśród licznych namiotów i straganów podczas Gminnego Dnia Dziecka, starszym uczestnikom  nie umknęła  uwadze  Fabryka Marzeń – pomysł, organizowany w ramach projektu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne pn. Jerzmanowskie Inicjatywy Kulturalne w Gminie Jerzmanowa. W Fabryce Marzeń wolontariusze  zbierali opinie na temat działalności kulturalnej gminy. Jeśli nie udało Ci się podzielić z nami swoja opinią Fabryka Marzeń pojawi się jeszcze na kolejnych imprezach.

nck_dom_kultury_plus_znck_kolor_rgb.jpg

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2019.