facebook
Aktualności

Aktualności

Inspektorem Danych Osobowych jest Tomasz Wadas

tel. 509 737 586, iod@glogow.pl

Aktualności

archiwum >

Wydarzenia z ostatniego okresu

Zajęcia dla dzieci i młodzieży - Ankieta
16/09/2019

Zajęcia dla dzieci i młodzieży - Ankieta

Uprzejmie prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej  rozpoznania potrzeb związanych z udziałem dzieci i młodzieży w zajęciach organizowanych przez Gminne Centrum Kultury. Ankieta skierowana jest do rodziców i opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Państwa odpowiedzi pozwolą nam dopracować ofertę zajęć popołudniowych, w których chętnie uczestniczyć będę Państwa pociechy.

[więcej...]
ZAPYTANIE OFERTOWE
12/09/2019

ZAPYTANIE OFERTOWE

Gminne Cetrum Kultury zaprasza do składania ofert na dostawę 700 sztuk maskotek pluszowych z napisem o treści "Gmina Jerzmanowa".

[więcej...]
Rodzinna Współpracownia
12/09/2019

Rodzinna Współpracownia

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej oraz autorki projektu zapraszają wszystkich chętnych do udziału w niesamowicie rodzinnej inicjatywie. Rodzinna Współpracownia to wyjątkowe warsztaty dla całej rodziny.

[więcej...]
07/06/2019

Fabryka Marzeń

wstecz >

Mamy nadzieję że wśród licznych namiotów i straganów podczas Gminnego Dnia Dziecka, starszym uczestnikom  nie umknęła  uwadze  Fabryka Marzeń – pomysł, organizowany w ramach projektu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne pn. Jerzmanowskie Inicjatywy Kulturalne w Gminie Jerzmanowa. W Fabryce Marzeń wolontariusze  zbierali opinie na temat działalności kulturalnej gminy. Jeśli nie udało Ci się podzielić z nami swoja opinią Fabryka Marzeń pojawi się jeszcze na kolejnych imprezach.

nck_dom_kultury_plus_znck_kolor_rgb.jpg

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2019.