Zajęcia dla dzieci i młodzieży - Ankieta
16/09/2019

Zajęcia dla dzieci i młodzieży - Ankieta

Uprzejmie prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej  rozpoznania potrzeb związanych z udziałem dzieci i młodzieży w zajęciach organizowanych przez Gminne Centrum Kultury. Ankieta skierowana jest do rodziców i opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Państwa odpowiedzi pozwolą nam dopracować ofertę zajęć popołudniowych, w których chętnie uczestniczyć będę Państwa pociechy.

ZAPYTANIE OFERTOWE
12/09/2019

ZAPYTANIE OFERTOWE

Gminne Cetrum Kultury zaprasza do składania ofert na dostawę 700 sztuk maskotek pluszowych z napisem o treści "Gmina Jerzmanowa".

Rodzinna Współpracownia
12/09/2019

Rodzinna Współpracownia

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej oraz autorki projektu zapraszają wszystkich chętnych do udziału w niesamowicie rodzinnej inicjatywie. Rodzinna Współpracownia to wyjątkowe warsztaty dla całej rodziny.

07/06/2019

LISTA ZESPOŁÓW WYSTĘPUJĄCYCH PODCZAS XXVI PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW LUDOWYCH I FOLKLORYSTYCZNYCH W JACZOWIE 8 CZERWCA 2019r.

Udostępniamy listę zespołów, które biorą udział w jutrzejszym XXVI Przeglądzie Zespołów Ludowych i Folklorystycznych 2019 w Jaczowie.  Do pobrania: pdf lista_zesp_XXVI_przegl_zesp_Jaczow2019

UWAGA !!!

Busy i autobusy przywożące Zespoły na imprezę proszone są o pozostawianie podróżujących przy Wiejskim Domu Kultury w Jaczowie (ul. Główna 1) i przemieszczenie się na parking przy boisku klubu sportowego „DRAGON” (zjazd z drogi 329).