Dyktando Gminne pn.
14/10/2019

Dyktando Gminne pn. "Stanisław Moniuszko - opera"

Miłośników języka polskiego, ortografii i językowych potyczek zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznym Dyktandzie Gminnym pn. "Stanisław Moniuszko - opera".

1. Międzypokoleniowy Turniej Szachowy

1. Międzypokoleniowy Turniej Szachowy

Ogromne skupienie, emocje i determinacja towarzyszyły uczestnikom 1. Międzypokoleniowego Turnieju Szachowego zorganizowanego 10.10.2019r. przez GCK w Jerzmanowej i Szkołę Podstawową im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.

Filharmonia bez Filharmonii

Filharmonia bez Filharmonii

W kameralnym gronie odbył się koncert muzyki klasycznej pn. „Jak w baroku z niczego robiono coś” w ramach festiwalu „Filharmonia bez Filharmonii”, który zagościł w miniony poniedziałek (7.10.2019r.) w Jaczowie.

08/10/2019

Ogłoszenie o naborze

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy Pracownik gospodarczy - palacz CO w wymiarze pełnego etatu. szczegóły >>>  pdf prac_apracownik_gospodarczy___palacz_co