ZAPYTANIE OFERTOWE
13/02/2020

ZAPYTANIE OFERTOWE

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. "Zakup i dostawa środków czystości do obiektów/świetlic wiejskich administrowanych przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej."

Działają świetlice w Jerzmanowie i Kurowie Małym
13/02/2020

Działają świetlice w Jerzmanowie i Kurowie Małym

Z początkiem lutego 2020r. dzieci i młodzież z miejscowości Jarzmanowa i Kurów Mały mogą codziennie korzystać z pomieszczeń świetlicowych pod opieką animatorki pani Moniki Dyby.

Spełnienie kolejnego marzenia -  Nowe Logo GCK w Jerzmanowej
12/02/2020

Spełnienie kolejnego marzenia - Nowe Logo GCK w Jerzmanowej

Logo pomaga w budowaniu wizerunku, a jako zestaw elementów stanowi funkcję reprezentacyjną. Od lutego 2020r., dbając o promowanie wizerunku i podążając z duchem czasu, identyfikacja wizualna Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej reprezentowana jest przez nowe logo.

22/10/2019

UWAGA! Wystawcy i sprzedawcy!

Zapraszamy do zgłaszania stoisk handlowych na Święto Niepodległości i VIII Bieg Gęsi. Impreza odbędzie się 11 listopada w Jerzmanowej.

Do pobrania: regulamin i zasady oraz formularz zgłoszenia

stoiska_handlowe_01.jpg