Dyktando Gminne pn.
14/10/2019

Dyktando Gminne pn. "Stanisław Moniuszko - opera"

Miłośników języka polskiego, ortografii i językowych potyczek zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznym Dyktandzie Gminnym pn. "Stanisław Moniuszko - opera".

1. Międzypokoleniowy Turniej Szachowy

1. Międzypokoleniowy Turniej Szachowy

Ogromne skupienie, emocje i determinacja towarzyszyły uczestnikom 1. Międzypokoleniowego Turnieju Szachowego zorganizowanego 10.10.2019r. przez GCK w Jerzmanowej i Szkołę Podstawową im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.

Filharmonia bez Filharmonii

Filharmonia bez Filharmonii

W kameralnym gronie odbył się koncert muzyki klasycznej pn. „Jak w baroku z niczego robiono coś” w ramach festiwalu „Filharmonia bez Filharmonii”, który zagościł w miniony poniedziałek (7.10.2019r.) w Jaczowie.

09/10/2019

KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza wszystkich uczniów uczęszczających do klas I-VIII  szkół podstawowych z terenu Gminy Jerzmanowa do wzięcia udziału w konkursie PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ pn. „Będzie wielka rzecz, Pospolita Rzecz”.

Eliminacje szkolne przeprowadzane są w dwóch kategoriach soliści i zespoły wokalne(od 2 do 5 osób). Laureaci trzech pierwszych miejsc zaprezentują swoje utwory  podczas imprezy pn. Święto Niepodległości i VIII Bieg Gęsi  w dniu 11 listopada 2019r. w Jerzmanowej.

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Szczegółowych informacji w sprawie konkursu udziela p. Iwona Szuber pod nr. tel 76 752 14 29.

Regulamin i karta zgłoszenia.

konkurspipp_01.jpg