facebook
Aktualności

Aktualności

Inspektorem ochrony danych jest pan Tomasz Wadas tel. 570 170 137

Aktualności

archiwum >

Wydarzenia z ostatniego okresu

ZAPYTANIE OFERTOWE
13/02/2020

ZAPYTANIE OFERTOWE

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. "Zakup i dostawa środków czystości do obiektów/świetlic wiejskich administrowanych przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej."

[więcej...]
Działają świetlice w Jerzmanowie i Kurowie Małym
13/02/2020

Działają świetlice w Jerzmanowie i Kurowie Małym

Z początkiem lutego 2020r. dzieci i młodzież z miejscowości Jarzmanowa i Kurów Mały mogą codziennie korzystać z pomieszczeń świetlicowych pod opieką animatorki pani Moniki Dyby.

[więcej...]
Spełnienie kolejnego marzenia -  Nowe Logo GCK w Jerzmanowej
12/02/2020

Spełnienie kolejnego marzenia - Nowe Logo GCK w Jerzmanowej

Logo pomaga w budowaniu wizerunku, a jako zestaw elementów stanowi funkcję reprezentacyjną. Od lutego 2020r., dbając o promowanie wizerunku i podążając z duchem czasu, identyfikacja wizualna Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej reprezentowana jest przez nowe logo.

[więcej...]
09/10/2019

KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

wstecz >

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza wszystkich uczniów uczęszczających do klas I-VIII  szkół podstawowych z terenu Gminy Jerzmanowa do wzięcia udziału w konkursie PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ pn. „Będzie wielka rzecz, Pospolita Rzecz”.

Eliminacje szkolne przeprowadzane są w dwóch kategoriach soliści i zespoły wokalne(od 2 do 5 osób). Laureaci trzech pierwszych miejsc zaprezentują swoje utwory  podczas imprezy pn. Święto Niepodległości i VIII Bieg Gęsi  w dniu 11 listopada 2019r. w Jerzmanowej.

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Szczegółowych informacji w sprawie konkursu udziela p. Iwona Szuber pod nr. tel 76 752 14 29.

Regulamin i karta zgłoszenia.

konkurspipp_01.jpg