ZAPYTANIE OFERTOWE
13/02/2020

ZAPYTANIE OFERTOWE

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. "Zakup i dostawa środków czystości do obiektów/świetlic wiejskich administrowanych przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej."

Działają świetlice w Jerzmanowie i Kurowie Małym
13/02/2020

Działają świetlice w Jerzmanowie i Kurowie Małym

Z początkiem lutego 2020r. dzieci i młodzież z miejscowości Jarzmanowa i Kurów Mały mogą codziennie korzystać z pomieszczeń świetlicowych pod opieką animatorki pani Moniki Dyby.

Spełnienie kolejnego marzenia -  Nowe Logo GCK w Jerzmanowej
12/02/2020

Spełnienie kolejnego marzenia - Nowe Logo GCK w Jerzmanowej

Logo pomaga w budowaniu wizerunku, a jako zestaw elementów stanowi funkcję reprezentacyjną. Od lutego 2020r., dbając o promowanie wizerunku i podążając z duchem czasu, identyfikacja wizualna Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej reprezentowana jest przez nowe logo.

09/10/2019

GŁOGÓW "Blisko czy daleko?" - rejs statkiem

W ramach inicjatywy Głogów "Blisko czy daleko?" zapraszamy mieszkańców Gaików i giminy Jerzmanowa do zapisów na rejs statkiem po Odrze.

Rejs odbędzie się w najbliższą sobotę 12.10.2019r. Wyjazd z parkingu świetlicy wiejskiej w Gaikach o godz. 12:30. Czas trwania rejsu - 1 godzina. Powrót godz. 15:00.

Zapisy na wycieczkę: osobiście w świetlicy wiejskiej w Gaikach od pn. do pt. w godz. 15:30-19:30 lub w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jerzmanowej pod nr tel. 76 831 22 87

Zapraszamy!

glogowbliskoczydaleko_wycieczka.jpg